Anna Lewandowska
Facebook Anna Lewandowska
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Maja 2020

Urocze zdjęcie nowo narodzonej córeczki Anny Lewandowskiej. Klara już się nią opiekuje (FOTO)

Anna Lewandowska dochodzi do siebie po porodzie. Rodzina Lewandowskich powiększyła się, a szczęśliwi rodzice dzielą się ze swoimi fanami radosnymi chwilami pierwszych godzin spędzonych z małą Laurą. Wielką radość z obecności siostry przejawia również pierwsza córka Lewandowskich, Klara. 

Anna Lewandowska wróciła już do domu po porodzie. Małżonka najpopularniejszego polskiego piłkarza podzieliła się ze swoimi obserwatorami w serwisie Instagram uroczym zdjęcie. Widać na nim obie córki najsłynniejszej pary polskiego sportu.

Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO) Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO) Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Anna Lewandowska pokazała kolejne zdjęcie małej Laury

Dwa dni temu rodzina najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego i jego równie znanej małżonki Anny powiększyła się o kolejnego członka. Para doczekała się narodzin córeczki Laury. Pani Anna szybko dochodzi do siebie po porodzie i opuściła już szpital wraz z dzieckiem. Po powrocie do domu czekała na nią niesamowita niespodzianka przygotowana przez męża.

“Lewy” udowodnił, że nie tylko na boisku czuje się najlepiej. Równie dobrze radzi sobie w roli męża i ojca. Dla swoje partnerki przygotował piękny bukiet czerwonych róż, natomiast dla nowonarodzonej córeczki piękny powitalny napis ułożony ze złotych baloników. Para jak widać, jest niezwykle szczęśliwa i celebruje pierwsze dni życia małej Laury. Młoda mama właśnie podzieliła się z fanami kolejnym wzruszającym zdjęciem.

Kamil Grosicki opływa w luksusy. Jego dom z wielkim basenem jest niesamowity (FOTO)Kamil Grosicki opływa w luksusy. Jego dom z wielkim basenem jest niesamowity (FOTO)Czytaj dalej


Klara opiekuje się siostrą. Fani zachwyceni zdjęciem dziewczynek

Na fotografii, którą partnerka napastnika Bayernu opublikowała na swoim profilu w serwisie Instagram, możemy zobaczyć obie córki państwa Lewandowskich. Laura leży spokojnie w tak zwanym “koszu Mojżesza” a tuż obok siedzi Klara, która czule wyciąga dłoń ku małej siostrze.

Anna Lewandowska

"Siostry. Rodzina to najważniejsza sprawa" - napisała pod zdjęciem dumna mama dziewczynek.

Od razu pojawiło się mnóstwo życzliwych komentarzy ze strony fanów, którzy składali życzenia całej rodzinie. My również dołączamy się do życzeń i ponownie gratulujemy młodym rodzicom.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News