Anna Lewandowska TVN wywiad
YouTube - TVN
Autor Piotr Bernaciak - 14 Czerwca 2020

Gdy dowiedzieliśmy się o dzieciństwie Anny Lewandowskiej, oniemieliśmy. Wyznała całą prawdę, przeżyła dramat

Anna Lewandowska w jednym z wywiadów postanowiła opowiedzieć o tym, co działo się w jej dzieciństwie. Niestety, gwiazda polskiego fitness nie ma zbyt wielu wspomnień z tego okresu. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z polskimi mediami. Była brutalnie szczera, nie kryjąc żadnych faktów.

Anna Lewandowska w ostatnich miesiącach przeżywała wielkie szczęście związane z ciążą, a w końcu narodzinami małej Laury. Dziewczynka przyszła na świat po wielkim oczekiwaniu ze strony nie tylko rodziny, ale również milionów polskich kibiców. Dziś gwiazda polskiego fitnessu może być bardzo szczęśliwa, jednak okazuje się, że w jej życiu nie zawsze było kolorowo.

Znana instruktorka fitness postanowiła opowiedzieć o tym, co działo się w jej dzieciństwie. Okazało się, że przeżyła niemały dramat, o którym do dziś mówi bardzo rzadko, bo zwyczajnie sprawia jej to wielką przykrość. Trudno się dziwić, bowiem tego typu wspomnienia mogą wywoływać wielki smutek u każdego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Media przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życieMedia przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życieCzytaj dalej

Anna Lewandowska przeżyła rodzinny dramat

W rozmowie z programem "W roli głównej" na TVN Style Anna Lewandowska miała okazję opowiedzieć o tym, co działo się przed laty w jej dzieciństwie. Okazało się, że gwiazda miała przed laty poważne problemy, które miały związek z jej najbliższą rodziną. Dzieciństwo nie było łatwe, a kobieta dodaje nawet, że potrzebna była interwencja Caritasu.

- Historia w rodzinie tak się potoczyła, że zostaliśmy bez pieniędzy. Z dnia na dzień. Chodziłam w dziurowych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Pomagał nam Caritas i mieliśmy różne takie historie. Był nawet problem z kupnem podręczników do szkoły - mówi Anna Lewandowska.

Zatwierdzono rewolucyjne zmiany w przepisach piłki nożnej. Jeden nowy zapis podzielił kibicówZatwierdzono rewolucyjne zmiany w przepisach piłki nożnej. Jeden nowy zapis podzielił kibicówCzytaj dalej

Anna Lewandowska nie miała łatwo

Do dziś Anna Lewandowska nie ma kontaktu ze swoim ojcem, Bogdanem Stachurskim. Mówi się, że mężczyzna nie widział nawet jeszcze swoich wnuczek, bowiem gwiazda fitness nie utrzymuje z nim żadnego kontaktu. Wydarzenia z przeszłości odcisnęły na niej ogromne piętno.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News