Anna Lewandowska
vod.pl
Autor - 8 Września 2020

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnić

Anna Lewandowska całkiem niedawno obchodziła swoje 32. urodziny. Ten wyjątkowy moment spędziła wraz z mężem na Sardynii, jednak całkiem niedawno najpopularniejsza para w Polsce przebywała w kraju. W swojej niesamowitej posiadłości na Warmii świętowała największy sukces sportowy Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska jest w ostatnim czasie bardzo zajęta wszelkimi sprawami biznesowymi, jednak znalazła ona czas nie tylko na wypoczynek, ale również świętowanie sukcesu swojego męża. Wszystko odbyło się zaś w ich przepięknej willi wybudowanej w malutkiem miejscowości na Północy polski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Nakaz obowiązuje od wtorku przez kolejne 2 tygodnie, premier ogłosił. Polacy nie mają wyjścia
Żona Grzegorza Krychowiaka szokuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Żona Grzegorza Krychowiaka szokuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska ma wraz z mężem wyjątkową posiadłość

Na co dzień małżeństwo Lewandowskich mieszka w swojej posiadłości w Monachium, gdzie trenuje i gra Robert Lewandowski. Polska para ma jednak również kilka nieruchomości w Polsce, takie jak apartament w luksusowym wieżowcu w Warszawie przy ul. Złotej 44.

Jednak zdecydowanie większe wrażenie robi willa, jaką Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem postanowiła wybudować w małej wsi Stanclewo na Mazurach. Obszerna posiadłość to nie tylko wspaniała willa, ale także rozległe tereny wokół domu, garaże, a także przystań i pomost na jeziorze Jełmuń, do którego przylega posiadłość.

Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Czytaj dalej

Przepiękne miejsce do odpoczynku

Duży dom z bali jest miejscem ucieczki Lewandowskich od wielkiego świata. Zarówno Robert jak i Anna nie publikują zbyt wielu zdjęć z tego miejsca, ale nie trudno się domyślić, że para bogato wyposażyła wnętrze swojej posiadłości, a same zdjęcia z zewnątrz robią ogromne wrażenie.

Anna Lewandowska całkiem niedawno właśnie w tym pięknym miejscu przygotowała specjalne przyjęcie z okazji wygrania przez Roberta Lewandowskiego Ligi Mistrzów w barwach Bayernu Monachium. Polak po wyczerpującym sezonie dostał sporo urlopu, który rozpoczął od naładowania baterii właśnie w pięknej willi w Stanclewie. Polak mógł cieszyć się czasem z rodziną z dala od ciekawskich oczu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle ranił nożem sprzedawcę, policja natychmiast wkroczyła do akcji. Dramatyczne wiadomości z Warszawy
  2. Klienci kolejnego banku atakowani przez hakerów. Nie dajcie się zwieść
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News