Anna Lewandowska
YouTube tvnpl
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Listopada 2020

Anna Lewandowska zaapelowała do milionów Polaków. Sprawa jest poważna, padły ważne słowa

Anna Lewandowska postanowiła użyć mocy mediów społecznościowych, by zwrócić uwagę Polaków na niezwykle ważny problem. Małżonka największej gwiazdy polskiego sportu wystosowała do rodaków pilny apel o pomoc. Wpis słynnej trenerki personalnej wywołał poruszenie w sieci. Odpowiedziały na niego tysiące internautów. 

Anna Lewandowska kolejny raz postanowiła wykorzystać swoją rozpoznawalność, by zwrócić uwagę Polaków na ważną inicjatywę. Gwiazda na swoim profilu w serwisie Instagram zamieściła wpis, w którym zwraca się do rodaków z prośbą o pomoc w trudnych czasach pandemii koronawirusa.

Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośnoPrawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośnoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Jackowski powiedział, co ma wydarzyć się w Boże Narodzenie. Bardzo niepokojące
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Anna Lewandowska z pilnym apelem do Polaków

Małżonka Roberta Lewandowskiego jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Z uwagi na swoją działalność i związek z najlepszym polskim piłkarzem ostatnich lat, Anna Lewandowska cieszy się szacunkiem i ogromną rzeszą fanów. Gwiazda stara się to wykorzystywać w najlepszy sposób.

Często możemy usłyszeć o zaangażowaniu Anny Lewandowskiej w różnego rodzaj akcjach, które mają na celu pomoc potrzebującym. Słynna trenerka personalna wpierała już m.in. lekarzy walczących z COVID-19, a także kobiety strajkujące po kontrowersyjnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył przepisy dotyczące aborcji.

Teraz Anna Lewandowska kolejny raz postanowiła wykorzystać siłę mediów społecznościowych. Gwiazda zwróciła się do swoich licznych fanów. Tym razem wystosowała pilny apel o pomoc.

Lewandowska zwróciła uwagę na trudną sytuację osób starszych w dobie pandemii koronawirusa. Na swoim profilu w serwisie Instagram zachęcała fanów do dołączenia do specjalnej akcji, która ma na celu pomoc seniorom, którzy nie mogą wyjść z domów, gdyż są w grupie największego ryzyka zachorowania na COVID-19.

Arkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyArkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyCzytaj dalej

Gwiazda namawia do pomocy seniorom

- Wiem, że udało mi się tu zgromadzić społeczność niesamowitych osób. Razem wielokrotnie udawało się nam jednoczyć siły i robić coś pięknego i dobrego dla innych - rozpoczęła emocjonalny wpis Anna Lewandowska.

- Tym razem chciałabym Was zachęcić do akcji MY+ , która dotyczy naprawdę wyjątkowych osób. Wiele im zawdzięczamy: nasze babcie, dziadkowie, nauczyciele, sąsiedzi. Osoby starsze. Często samotni, potrzebujący wsparcia w codziennych potrzebach. Chciałabym zachęcić Was do tego, by pamiętać o nich każdego dnia. Jeśli chcecie wesprzeć seniorów, zachęcam do udziału w akcji MY+. To realna pomoc, którą może uzyskać każdy, kto jej potrzebuje. - dodała gwiazda.

- Tak jak oni kiedyś dbali o nas, tak my zadbajmy o nich teraz kiedy tego tak bardzo potrzebują - zakończyła wpis Anna Lewandowska. Apel małżonki Roberta Lewandowskiego spotkał się z entuzjastycznym odzewem fanów.

"Ania jesteś wspaniała o wielkim sercu", “Ania, piękna inicjatywa... koło w życiu się kręci i każdy kiedyś potrzebuje większego bądź mniejszego wsparcia" "To właśnie należy robić ???? wspierać i pomagać" - to tylko niektóre z komentarzy ludzi obserwujących profil gwiazdy.

Anna Lewandowska

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na Śląsku powstanie planetarium przyszłości, w którym zobaczymy prawdziwe tornado. Ogromne pieniądze na modernizację
  2. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Pijany kierowca w BMW zatrzymany przez policję. Wszystko dzięki taksówkarzom - Wideo
  7. Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News