Anna Lewandowska
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Kwietnia 2020

Anna Lewandowska udzieli wielkiego wsparcia lekarzom walczącym z epidemią. Wspaniały gest

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem, przekazali niedawno milion euro na pomoc jednoimiennym szpitalem zakaźnym na terenie Polski. Na tym partnerka najlepszego polskiego piłkarza nie zamierza poprzestać. Pani Anna i prowadzona przez nią firma postanowiły pomóc lekarzom, którzy na co dzień opiekują się zakażonymi koronawirusem pacjentami.

Anna Lewandowska ruszyła na pomoc lekarzom. Słynna trenerka personalna i dietetyczka postanowiła wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i pomóc kadrze lekarskiej szpitala, który sprawuje opiekę medyczną nad osobami zakażonymi koronawirusem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieciMistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieciCzytaj dalej


Anna Lewandowska zdobyła się na piękny gest. Pragnie pomóc lekarzom

W czasie panującej na całym świecie pandemii koronawirusa wielu znanych na co dzień z występów na sportowych arenach zawodników postanowiło pomóc służbie zdrowia i organizacjom humanitarnym, przekazując ogromne sumy pieniędzy. Jednym z pierwszych, którzy zdecydowali się na taki ruch, był Robert Lewandowski, który wraz z małżonką Anną przekazał na pomoc polskim szpitalom milion euro. Podobnie postąpili między innymi Jakub Błaszczykowski, Cristiano Ronaldo, Neymar, Rafael Nadal czy Lionel Messi. To jednak nie koniec pomocy, jakiej państwo Lewandowscy postanowili udzielić polskiej służbie zdrowia. Małżonka kapitana naszej reprezentacji właśnie poinformowała o kolejnej inicjatywie.

Uwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbUwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbCzytaj dalej


Personel szpitala otrzyma 5000 posiłków od Anny Lewandowskiej i jej firmy

Anna Lewandowska postanowiła przekazać 5000 posiłków dla lekarzy walczących na co dzień z koronawirusem. Mają one trafić do personelu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Słynna dietetyk osobiście skomponuje jadłospis z pomocą innego doświadczonego dietetyka. Posiłki dostarczone zostaną przez nowo powstałą firmę Lewandowskiej, Super Menu.

- Od kilku tygodni nasze oddziały z pierwszej linii walki z COVID-19 ciężko pracują, aby uratować jak najwięcej pacjentów. A teraz dzięki pomocy Anny Lewandowskiej i SuperMenu dostaną smaczne i zdrowe posiłki. Bardzo dziękujemy! Taka pomoc jest nam teraz bardzo potrzebna! – powiedział zastępca Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego płk dr Jarosław Kowal.

Sama pomysłodawczyni akcji również skomentowała ten fakt.

- Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja - powiedziała Anna Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  2. Spółdzielnia postawiła automat z maseczkami i żelami. Ceny powaliły mieszkańców
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Podstawowy produkt może wkrótce podrożeć. Ci, którzy zrobili zapasy pomimo żartów innych, mogą się cieszyć

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News