Anna Lewandowska
TRICOLORS/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 9 Maja 2020

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda po porodzie. Nie mogła powstrzymać łez (FOTO)

Anna Lewandowska kilka dni temu została mamą małej Laury. Odkąd mała córeczka Anny i Roberta Lewandowskich pojawiła się na świecie, życie pary uległo znacznej zmianie. W emocjonalnym wpisie jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce odniosła się do "rewolucji", która zmieniła jej życie.

Córeczka Anny i Roberta Lewandowskich przyszła na świat 6 maja. To druga pociecha pierwszej pary polskiego sportu - kilkanaście godzin przed narodzinami Laury Lewandowscy świętowali trzecie urodziny swojej pierworodnej pociechy - Klary. Tyle szczęścia w tak krótkim czasie spowodowało, że Anna Lewandowska w emocjonalnym wpisie podzieliła się swoimi odczuciami z fanami na Instagramie. Zamieściła również pierwsze zdjęcie po porodzie.

Żona Kamila Grosickiego to prawdziwa petarda. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)Żona Kamila Grosickiego to prawdziwa petarda. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli

Anna Lewandowska mówi o rewolucji

"Kochani... Tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć" - zaczęła swój wpis na Instagramie Lewandowska. dalszej jego części nawiązała do wyzwania treningowego, które rzuciła obserwującym ją osobom i przy którym trwała nawet znajdując się w zaawansowanej ciąży. "Z łezką w oku, kończymy nasze wspólne wyzwanie 38 dni" - dodała popularna trenerka.

Nic dziwnego, że Anna Lewandowska podeszła do kwestii narodzin swojej córeczki tak emocjonalnie. Niedawno podkreślała, że macierzyństwo jest dla niej zdecydowanie najważniejszą rzeczą w życiu. Jak zaznaczyła, w najbliższych tygodniach zobowiązania biznesowe, treningi i życie publiczne zejdą na dalszy plan.

Ikona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobieIkona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobieCzytaj dalej

Lewandowska dziękuje swoim fanom

Na zakończenie wpisu popularna trenerka złożyła podziękowania wszystkim osobom, które korzystają z jej programów treningowych. "Jestem wdzięczna, że możemy budować tak zgraną, zdrową społeczność. Myślę, że takimi ludźmi powinniśmy się otaczać. Dziękuję" - napisała.

Jako że niebawem ruszają rozgrywki Bundesligi, możemy się spodziewać, że dumny tata Laury, czyli Robert Lewandowski wykona po bramce gest kołyski. Już nie możemy się doczekać!

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, scenariusz dla polskiej turystyki się sprawdził. Nie ma już na co liczyć
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. W marcu zarobiłeś poniżej 7 tys. zł, ale pomocy z ZUS i tak nie będzie. Sam resort potwierdza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News