Anna Lewandowska
facebook.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Maja 2020

Wielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersuje

Anna Lewandowska została w tym tygodniu mamą po raz drugi. Mimo że wiadomość przekazał jej mąż - Robert Lewandowski, to rodzinna sielanka i cieszenie się z narodzin Laury nie trwało długo. Piłkarz reprezentacji Polski został odseparowany od rodziny, ze względu na przepisy. Trzeba przyznać, że brak pomocy piłkarza może się odbić na samej Lewandowskiej, która nie dość, że opiekuje się małą Laurą, to w domu została jeszcze z klarą.

Anna Lewandowska ma przed sobą bardzo sądne dni. Trenerka, która została mamą po raz drugi musi się liczyć z samotną opieką nad dwojgiem małych dzieci. Robert Lewandowski, który jeszcze kilka dni temu cieszył się, że zostanie ojcem Laury musi zapomnieć o kontakcie z nią, ukochaną żoną i małą Klarą. Piłkarz udał się na kwarantannę. A wszystko przez przepisy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?Czytaj dalej

Anna Lewandowska przeżywa dramat. Musi zająć się dwójką małych dzieci

O tym, jak ciężkie jest wychowywanie małych dzieci nie trzeba przekonywać nikogo. Szczególna odpowiedzialność spadła na Annę Lewandowską, która nie może w czasie izolacji liczyć na pomoc rodziny, która znajduje się w Polsce. Trenerka urodziła Laurę, a w domu ma jeszcze Klarę i nie może liczyć na wsparcie ze strony męża, który opuścił rodzinę ze względów zawodowych.

Bundesliga ma wrócić już w następnym tygodniu, to też piłkarz reprezentacji Polski, jak też inni z jego kolegów z Bayernu Monachium zostali poproszeni o to, aby opuścić domy i udać się w celu kwarantanny przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Zawodnik w odosobnieniu będzie aż do wznowienia rozgrywek ligowych i wszystko przez względy bezpieczeństwa.

Brat Otylii Jędrzejczak umierał na jej oczach. Jego ostatnie słowa złamały nam serceBrat Otylii Jędrzejczak umierał na jej oczach. Jego ostatnie słowa złamały nam serceCzytaj dalej

Robert Lewandowski nie mógł opuścić klubu

Mimo że zawodnikowi reprezentacji Polski urodziła się córka, to dla władz klubowych nie jest to okolicznością łagodzącą i pozwalającą na dłuższe pozostanie z rodziną. Były piłkarz Bawarczyków, a obecny dyrektor sportowy drużyny - Hasan Salihamidżic powiedział, że każdy piłkarz musi przestrzegać odgórnie narzuconych nakazów.

- Nie chcę nawet myśleć o tym, że ktoś mógłby złamać reguły. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że gra toczy się o kilkaset milionów euro i nie można dopuścić, by jakieś nieodpowiedzialne akcje mogły to wszystko zepsuć – mówił mediom były pomocnik reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  2. Dwie osoby zginęły, trzy zostały ranne. Policja pilnie poszukuje mężczyzny
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Wybory pół korespondencyjne, a pół tradycyjne? Opozycja wyszła z nową propozycją

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News