Anna Lewandowska
Facebook Anna Lewandowska
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Czerwca 2020

Anna Lewandowska ogłosiła świetną informację dla wszystkich Polaków na Instagramie. Wiele osób się ucieszy

Anna Lewandowska szybko doszła do pełni sił po porodzie i wróciła do swojego aktywnego stylu życia. Partnerka najlepszego polskiego piłkarza znajduje czas nie tylko na obowiązki macierzyńskie, ale też opiekę nad swoją firmą. Za pomocą postu w mediach społecznościowych opublikowała informację, która ucieszy wielu Polaków. 

Anna Lewandowska nie próżnuje w czasie pandemii koronawirusa, a nawet urlopu macierzyńskiego. Małżonka kapitana reprezentacji Polski na swoim koncie w serwisie Instagram podzieliła się ze swoimi fanami kolejną radosną nowiną.

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Europejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetu
  2. Znoszą kolejny zakaz, Polacy będą zachwyceni. "Kwestia dni, a może nawet godzin"


Anna Lewandowska wróciła do pracy po porodzie

Niewiele ponad miesiąc temu Anna Lewandowska i jej mąż Robert po raz drugi zaostali szczęśliwymi rodzicami. Do ich trzyletniej córeczki Klary, dołączyła malutka Laura. Dzięki publikowanym przez parę w mediach społecznościowych zdjęciom mogliśmy śledzić, jak wygląda szczęśliwe życie całej czwórki. Mimo ogromnego wysiłku, jakim dla organizmu jest ciąża, a następnie poród, Anna Lewandowska szybko wróciła do pełni sił.

Pani Anna już po kilku tygodniach ponownie aktywnie działa na rzecz rozwoju swojej formy, a mianowicie SuperMenu by Anna Lewandowska. Firma oferuje catering dietetyczny. Menu opracowane jest przez ekspertów w dziedzinie zdrowego żywienia, a także samą założycielkę firmy, która podzieliła się na swoim Instagramowym profilu znakomitą informacją, z wszystkimi, którzy chcą korzystać z usług SuperMenu.

Europejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetuEuropejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetuCzytaj dalej


Świetne informacje dla Polaków Lewandowska przekazała na Instagramie

- SuperMenu by Anna Lewandowska. Jesteśmy już praktycznie w całej Polsce. Poznań, Śląsk, Warszawa, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Łódź i WSZYSTKIE OKOLICZNE MIASTA. - wyliczyła dumna właścicielka firmy, która podczas relacji na Instagramie, zamieściła obok swojego wizerunku wpis informujący, że SuperMenu działa już obecnie na terenie niemal całego kraju. Teraz zatem każdy, będzie miał okazję spróbować produktów oferowanych przez słynną dietetyk i trener personalną.

Źróło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Żona Macieja Kota zniewala urodą. Jej wysportowane ciało zapiera dech w piersiach (FOTO)
  4. Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]
  5. Czy kibice wejdą na stadiony? Mamy nowe informacje, niestety nie są dobre
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News