Anna Lewandowska buty
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 9 Października 2020

Nie do wiary, ile kosztują buty Anny Lewandowskiej. Wielu Polaków nie może sobie na nie pozwolić, monstrualna cena

Anna Lewandowska niedawno zjawiła się wraz ze swoim mężem w Polsce. Robert przyjechał do kraju na zgrupowanie reprezentacji Polski, natomiast Ania szybko zjawiła się w Warszawie. Uwagę wielu osób zwrócił jej ubiór.

Anna Lewandowska regularnie pojawia się w Polsce, gdzie pilnuje swoich licznych biznesów. Może ona wracać do ojczyzny znacznie częściej niż jej ukochany, który z racji obowiązków służbowych musi pozostawać w Niemczech. Ostatnio jednak para małżonków zdecydowała się na wspólną podróż do Polski w związku z najbliższymi spotkaniami reprezentacji Polski z Finlandią, Włochami i Bośnią i Hercegowiną.

Lewandowscy zjawili się na warszawskim Okęciu w nocy z niedzieli na poniedziałek, zaledwie kilka godzin po zakończeniu meczu Bundesligi z Herthą Berlin, w trakcie którego Robert Lewandowski czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Paparazzi dopadli najsłynniejszą polską parę jeszcze w terminalu, gdy oboje wsiadali do samochodu. Uwagę wielu fanów wzbudził ubiór Anny Lewandowskiej, który nie należy do tanich.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Cała Polska w żółtej strefie. Nowe obostrzenia dla sportu, Polacy będą zdruzgotaniCała Polska w żółtej strefie. Nowe obostrzenia dla sportu, Polacy będą zdruzgotaniCzytaj dalej

Anna Lewandowska zjawiła się w Warszawie

Anna Lewandowska cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków między innymi dlatego, że pomimo zyskania przeogromnej popularności kobieta nie zmieniła się, nie nabrała gwiazdorskich nawyków i dalej stara się utrzymywać kontakt ze swoimi fanami. Robi to za sprawą mediów społecznościowych, gdzie regularnie publikuje kolejne porady związane ze światem dietetyki i fitnessu. To właśnie za to cenią ją Polacy.

Podczas ostatniej wizyty na warszawskim lotnisku wiele osób zwróciło uwagę na ubiór gwiazdy internetu. Wiele osób zauważyło między innymi, że Anna Lewandowska pojawiła się w butach Bottega Veneta. Ich wartość przekracza 4700 złotych, co dla wielu Polaków jest wręcz niewyobrażalną ceną.

Kiedy gra Iga Świątek? Finał Roland Garros. Półfinał w deblu. Gdzie oglądać? O której? Transmisja, na żywo, stream online, TVKiedy gra Iga Świątek? Finał Roland Garros. Półfinał w deblu. Gdzie oglądać? O której? Transmisja, na żywo, stream online, TVCzytaj dalej

Anna Lewandowska zaskoczyła wielu internautów

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Warszawie, gdzie czeka ją wiele spotkań biznesowych. Kobieta jest bardzo zaangażowana w działalność swojej marki "by Ann", która zajmuje się nie tylko tematyką fitnessu i diety, ale również dotyczy porad nt. wychowania dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Firma rozda pracownikom ponad 4 tys. samochodów. Wydadzą ponad 70 mln
  2. Na Marsie odnaleziono dziwny "posąg", zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Dzieło kosmitów?
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Wymyślili maseczki, które same wykrywają koronawirusa. Genialny wynalazek naukowców z Harvardu i MIT

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News