Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 9 Października 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, zaniemówiliśmy. Chodzi o znaną postać

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem to jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Kobieta nie korzysta jednak tylko na tym, jak bardzo znany jest jej mąż, ale bardzo stara się pracować na swoją własną rozpoznawalnością. Niewiele osób pamięta jednak o tym, że w rodzinie Anny nie brakuje znanych postaci.

Anna Lewandowska to niezwykle popularna trenerka, która zajmuje się jednak praktycznie każdym aspektem zdrowego trybu życia - od własnych programów treningowych, przez diety, czy własną firmę cateringową i produkty sygnowane jej nazwiskiem. Mało kto wie jednak, czym zajmuje się jedna z najważniejszych osób z otoczenia celebrytki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Kolejny podatek z dużą podwyżką od stycznia. Raczej go nie unikniesz
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Anna Lewandowska jest spokrewniona ze znaną postacią

Żona Roberta Lewandowskiego nie zatrzymuje się nawet na chwilę, pracując nad kolejnymi planami treningowymi, kosmetykami własnej firmy czy współpracując ze znaną marka odzieżową 4F. Anna Lewandowska dba również o swoje dzieci, co często pokazuje na swoich profilach w mediach społecznościowych i zawsze znajdzie czas na wsparcie dla swojego męża, odnoszącego kolejne sukcesy sportowe.

Wiele osób może jednak nie pamiętać o tym, że Anna Lewandowska jest spokrewniona ze znaną i cenioną postacią. Całkiem niedawno do kin wszedł film "Położna", do którego scenariusz stworzyła... mama Lewandowskiej, Maria Stachurska. Sam film opowiada natomiast o dalekiej krewnej obu kobiet - Stanisławie Leszczyńskiej, zwaną "Położną z Auschwitz".

Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska jest dumna z mamy

Maria Stachurska od lat pracowała w branży, z zawodu będąc kostiumografem, realizowała także różne programy telewizyjne. Przez ostatnie trzy lata pracowała jednak nad największym projektem swojego życia, tworząc film o Stanisławie Leszczyńskiej, położnej z Auschwitz, która według danych odebrała 3000 porodów będąc osadzoną w obozie zagłady.

Mama Anny Lewandowskiej nie tylko stworzyła scenariusz do filmu "Położna" ale zajęła się również wyreżyserowaniem go. Niedawno miała miejsce oficjalna premiera filmu, który zarówno dla Marii Stachurskiej, jak i jej córki jest niezwykłym hołdem dla ich krewnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Naukowcy biją na alarm. Banknoty mogą być bardzo niebezpieczne, wyniki badań są jednoznaczne
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News