Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 9 Listopada 2020

Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośno

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych Polek, która wciąż odnosi kolejne sukcesy. Niewiele osób pamięta jednak o tym, kim jest bardzo bliska jej osoba, czyli mama. Maria Stachurska w ostatnim czasie była niezwykle rozchwytywana ze względu na swoją działalność.

Anna Lewandowska w ostatnim czasie nie narzeka na brak zajęć. Oprócz prowadzenia własnej firmy oraz planowaniem kolejnych treningów żona Roberta Lewandowskiego brała udział m.in. w reklamie jednej z firm jubilerskich.

Co ciekawe, w ostatnich miesiącach głośno zrobiło się również o mamie Anny Lewandowskiej, Marii Stachurskiej. Wszystko z powodu filmu, którego produkcją zajmowała się w ostatnich latach, a który premierę miał całkiem niedawno.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Lech Wałęsa przekazał smutną wiadomość. Współczujemy
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska jest dumna ze swojej mamy

Żona najlepszego polskiego piłkarza w ostatnim czasie nie zwalnia tempa. Jeszcze niedawno Anna Lewandowska chwaliła się współpracą z firmą odzieżową 4F, dla której zaprojektowała własną serię ubrań.

Teraz małżonka Roberta Lewandowskiego postanowiła zrobić kolejny krok, aby wykorzystać swoją popularność. Anna Lewandowska wzięła udział w kampanii reklamowej Apartu, a wideo na którym występuje z Julią Wieniawą i Małgorzatą Sochą niedawno pojawiło się w sieci.

Anna Lewandowska mimo wielu przedsięwzięć w jakich bierze udział bardzo dba o swoją rodzinę. Popularna trenerka zawsze znajduje czas dla swoich dzieci czy męża, jednak poświęca go nie tylko im.

Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć Annę Lewandowską w towarzystwie jej mamy, Marii Stachurskiej. Jest ona dla niej bardzo ważna i często Anna podkreśla jak bardzo jest dumna ze swojej mamy, która również nie może narzekać na brak zajęć i popularności.

Stało się. Jerzy Brzęczek nagle powołał jeszcze jednego zawodnika, wszyscy na niego czekaliStało się. Jerzy Brzęczek nagle powołał jeszcze jednego zawodnika, wszyscy na niego czekaliCzytaj dalej

Kim jest mama Anny Lewandowskiej?

Aby trochę lepiej zrozumieć, jaka więź łączy trenerkę fitness i jej mamę, należy przypomnieć historię sprzed wielu lat. Niewiele osób pamięta, że od 12 roku życia Anna Lewandowska była wychowywana tylko przez swoją mamę.

Tata popularnej celebrytki zostawił swoją rodzinę i nie utrzymuje z nią kontaktu. To sprawiło, że na mamę Anny spadło wiele obowiązków, w tym samotne wychowanie córki. To jednak sprawiły, że kobiety tym bardziej są ze sobą związane.

Maria Stachurska mimo takiego potraktowania przez męża osiągnęła bardzo dużo. Przez wiele lat pracowała przy realizacji programów telewizyjnych, napisała książkę "Wszystko przemienić w dobro", zrealizowała również kilka filmów dokumentalnych o tematyce religijnej.

Głośno o mamie Anny Lewandowskiej znów zrobiło się głośno całkiem niedawno. Maria Stachurska w tym roku zakończyła produkcję filmu "Położna", w którym odpowiadała zarówno za scenariusz jak i reżyserię. Film opowiada o życiu Stanisławy Leszczyńskiej, "Położnej z Auschwitz", która w obozie zagłady w Oświęcimiu odebrała ponad 3 tysiące porodów mimo tragicznych warunków, jakie tam panowały.

Źródło: Party

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite spotkanie na dnie oceanu. Niezwykle rzadki okaz, naukowcy nie mogli uwierzyć
  2. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Planujesz kupno samochodu? Nadchodzi idealny moment - ekspert zdradza, dlaczego
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News