Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowska
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Maja 2020

Lewandowscy zadecydowali. Mała Laura dostanie niemieckie obywatelstwo, będzie musiała spełnić jeden warunek

Anna Lewandowska wraz z mężem podjęli ważną decyzję. Mała Laura, z racji tego, że narodziła się w Niemczech ma otworzoną drogę do tego, aby w przyszłości stać się obywatelką naszych zachodnich sąsiadów. Aby dziecko pochwaliło się zagraniczym obywatelstwem, będzie musiało w przyszłości podjąć bardzo ważną decyzję.

Anna Lewandowska była ostatnimi czasy największą gwiazdą polskich tabloidów. Trenerka i żona gwiazdora Bayernu została mamą po raz drugi, a radość z narodzin dziecka odbiła się szerokim echem we wszystkich mediach. Okazuje się, że mała Laura Lewandowska może mieć przed sobą w przyszłości dość ciężki dylemat. Dziewczynka może zostać obywatelką Niemiec.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?Czytaj dalej

Anna Lewandowska wraz z mężem podjęli decyzję. Mała Laura może zostać Niemką

Z racji tego, że mała Laura urodziła się w Niemczech, otworzyła się przed nią dość ciekawa perspektywa. Dziewczynka urodzona 6 maja od razu dostała niemieckie obywatelstwo, które będzie ją obowiązywać do 20 roku. Wtedy to potomkini najpopularniejszej polskiej pary sportowców będzie musiała podjąć ważną decyzję.

Według niemieckiego prawa, dziewczynka w wieku lat 20 będzie musiała podjąć decyzję, czy czuje się bardziej Niemką, czy Polką. Wtedy to jedno z obywatelstw zostanie zachowane. Sami Lewandowscy nie chcą mówić o potencjalnym wyborze swojego dziecka, gdyż nastąpi on dopiero w 2040 roku, jednak sama Laura Lewandowska może być zachęcana do polskich barw z racji tego, że jej rodzice sami są bardzo związani z Polską.

Brat Otylii Jędrzejczak umierał na jej oczach. Jego ostatnie słowa złamały nam serceBrat Otylii Jędrzejczak umierał na jej oczach. Jego ostatnie słowa złamały nam serceCzytaj dalej

Narodziny małej Laury były wielkim wydarzeniem

Narodziny dziecka Lewandowskich można bez kozery nazwać jednym z ciekawszych wydarzeń 2020 roku. Sprawa była tak medialnie ciekawa, że nawet Polska Agencja Prasowa wydobyła od babci małej Laury, a zarazem mamy Anny Lewandowskiej wiele szczegółów w sprawie porodu.

- Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi - wyznała w rozmowie z PAP pani Maria Stachurska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  2. Dwie osoby zginęły, trzy zostały ranne. Policja pilnie poszukuje mężczyzny
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Wybory pół korespondencyjne, a pół tradycyjne? Opozycja wyszła z nową propozycją

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News