Anna Lewandowska
Youtube tvnpl
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Grudnia 2020

Znamy zeznania Anny Lewandowskiej ws. Kucharskiego. "Wpadłam w panikę, to był obłęd"

Anna Lewandowska znalazła się w samym centrum zamieszania, jakie wybuchło, gdy na jaw wyszło, że Cezary Kucharski miał szantażować jej męża Roberta. Gwiazda mediów społecznościowych również ma swój udział w bulwersującej sprawie. Dziennikarze interia.pl dotarli do zeznań celebrytki w sprawie rzekomego szantażu. Słowa gwiazdy są szokujące.

  • Dziennikarze Interia.pl dotarli do nowych szczegółów głośnej sprawy dotyczącej szantażu na Robercie Lewandowskim
  • Piłkarz miał być szantażowany przez swojego byłego agenta
  • Cezary Kucharski domagał się podobno kwoty 20 milionów euro
  • Interia.pl ujawnia zeznania Anny Lewandowskiej w tej sprawie

Anna Lewandowska złożyła zeznania w sprawie, którą żyje cała Polska. Chodzi oczywiście o spór pomiędzy Robertem Lewandowskim a jego byłym agentem Cezarym Kucharskim. Ten drugi miał szantażować gwiazdora Bayernu Monachium i domagać się od niego wielomilionowych sum pieniędzy.

Nie żyje król strzelców mistrzostw świata. Odeszła kolejna legenda futboluNie żyje król strzelców mistrzostw świata. Odeszła kolejna legenda futboluCzytaj dalej


Anna Lewandowska zeznawała ws. szantażu ze strony Cezarego Kucharskiego

W październiku wszyscy Polacy, którzy interesują się piłką nożną i kibicują Robertowi Lewandowskiemu, przeżyli prawdziwy szok. Policja dokonała zatrzymania Cezarego Kucharskiego, byłego menadżera reprezentanta Polski. Kucharski został oskarżony o szantażowanie swojego byłego klienta.

Zobacz także:Zacznie się 13 grudnia o 12:00. Służby już się przygotowują

Na światło dzienne wyszły rozmowy, które obaj panowie mieli odbyć m.in. na początku tego roku w Warszawie. Robert Lewandowski postanowił nagrywać rozmowy, by mieć niezaprzeczalny dowód, że padł ofiarą szantażu. Na razie znamy jednak tylko fragmenty tych nagrań.

Z opublikowanego kilka tygodni temu przez Business Insider nagrania mogliśmy dowiedzieć się, jakich kwot domaga się Cezary Kucharski od Roberta Lewandowskiego. Były agent piłkarza Bayernu oczekiwał od niego zapłaty 20 milionów euro. Sugerował, że za te pieniądze, będzie milczał na temat rzekomych przestępstw podatkowych piłkarza i jego małżonki Anny.

Zobacz także:Nie zarejestrowałeś się? Poniesiesz karę 1000 zł

Teraz do sprawy włączyła się poniekąd właśnie Anna Lewandowska. Dziennikarzom Interia.pl udało się dotrzeć do fragmentów zeznań popularnej trenerki fitness i influencerki. Jak się okazuje, ukochana Roberta Lewandowskiego była przerażona całą sytuacją.

Adam Małysz jest wściekły. Dosadne słowa, legenda ma dosyć. Adam Małysz jest wściekły. Dosadne słowa, legenda ma dosyć. "To chore"Czytaj dalej


Dziennikarze dotarli do zeznań Anny Lewandowskiej. Przerażające wyznanie

Interia.pl cytuje słowa Anny Lewandowskiej. Gwiazda miała stwierdzić, że "dręczono jej męża", "dręczono nas", "dręczono także mnie". Powiedziała też, jak ta sytuacja wpłynęła na jej męża. Ten po spotkaniach z Cezarym Kucharskim "był przerażony", a "sytuacja związana z rozmowami (...) spowodowała strach, przerażenie, to był obłęd".

- Ja przez tę całą sytuację wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać, miałam szczękościski (...) Żałuję, że nie poszliśmy na policję, że nie naciskałam męża bardziej (...) Ten stan psychiczny, że się boję, trwa w zasadzie od spotkania męża z Kucharskim w Monachium - mówiła gwiazda.

- Dochodziło między nami (nią a Robertem Lewandowskim - przyp. red.) do napięć, których wcześniej nie było, to wynikało ze stresu - kontynuowała szokującą opowieść Lewandowska.

- Mąż był przerażony, zestresowany, ale on tak ma, że nie mówi o emocjach, tylko dusi je w sobie - dodała ulubienica Polek. Słowa Anny Lewandowskiej potwierdza wypowiedź jej męża. - Wywołało to we mnie strach, o mnie, o żonę, o rodzinę - powiedział Robert Lewandowski, jak czytamy na interia.pl.

Źródło: sport.interia.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News