Anna Lewandowska
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Kwietnia 2020

Świetne wiadomości od Roberta i Anny Lewandowskich. Nie możemy się doczekać

Anna Lewandowska wraz z małżonkiem Robertem, spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Była reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, nie zamierza jednak rezygnować z aktywności fizycznej, mimo że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce najsłynniejsza sportowa rodzina Polski się powiększy.

Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie krótkim filmem prezentującym, jak trenuje w zaawansowanej ciąży. Fani oraz kibice zastanawiają się, kiedy małżonka kapitana reprezentacji Polski urodzi. Poznaliśmy odpowiedź na trwające od miesięcy domysły.

Zmarł jeden z najwybitniejszych sportowców w historii. Osiągał ogromne sukcesy, wielka strataZmarł jeden z najwybitniejszych sportowców w historii. Osiągał ogromne sukcesy, wielka strataCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ujawnił, co będzie robić po zakończeniu kariery. Wielu się zdziwi, mistrz ma zaskakujący plan
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa


Anna Lewandowska nie rezygnuje z ćwiczeń w trakcie ciąży

Robert Lewandowski i jego żona Anna w ostatnim czasie okazali ogromne serce przekazując milion euro dla polskich szpitali zakaźnych na pomóc w walce z koronawirusem. Kilka dni później pani Anna poinformowała o przekazaniu dla lekarzy, którzy zmagają się z pandemią, pięciu tysięcy posiłków od jej nowej firmy oferującej dietetyczne menu. Najsłynniejsza para polskiego sportu poprzez wspaniałe uczynki skradła po raz kolejny serca Polaków. Wielu jednak zastanawia się nad życiem prywatnym Lewandowskich. Jak wiadomo, Anna Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży. Ciekawscy kibice i fani mogą odetchnąć, mamy informację, kiedy rodzina napastnika Bayernu Monachium i jego małżonki się powiększy.

Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Czytaj dalej


Rodzina najsłynniejszej pary polskiego sportu wkrótce się powiększy

Anna Lewandowska, jak i jej mąż Robert regularnie kontaktują się ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio pani Anna udostępniła na swoim Instagramie krótki filmik z sesji treningowej, na którym widać dość duży ciążowy brzuszek. Z wpisów i postów doskonale wiemy, że para spodziewa się kolejnego dziecka. Ich córeczka, Klara doczeka się braciszka lub siostrzyczki już lada dzień! Z medialnych doniesień i kręgów zbliżonych do rodziny Lewandowskich wywnioskować możemy, że termin porodu przypada właśnie na kwiecień. Możemy spodziewać się zatem, że już wkrótce słynna para przekaże nam radosne nowiny. Trzymamy kciuki!

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz brutalnie zamordowany pod własnym domem w Wielkanoc
  4. Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Olśniewająca piękność, podobna do brata? (FOTO)
  5. Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPN
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News