Anna Lewandowska dzieciństwo koszmar
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lutego 2020

Anna Lewandowska w dzieciństwie przeżyła prawdziwy koszmar. Mało kto wie o jej problemach

Anna Lewandowska rzadko decyduje się na opowiadanie o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. To przez to mało kto zdaje sobie sprawę, że niegdyś jej życie nie było kolorowe. Dzisiejsza gwiazda fitness zmagała się z bardzo poważnymi problemami.

Anna Lewandowska dziś uchodzi za kobietę sukcesu i za jedną z najbardziej znanych Polek. Jednocześnie praktycznie nie da się znaleźć żadnych hejterów jej działalności. Nie może to dziwić, bowiem zasłynęła ona tym, że nie zamierzała korzystać z popularności męża i swoją reputację wywalczyła sobie sama. Za to należą jej się wyłącznie słowa pochwały.

Mało kto wie jednak o tym, że wiele lat temu w jej życiu wcale nie było tak dobrze, jak jest obecnie. Gwiazda nie ukrywa, że jej dzieciństwo było bardzo trudne, choć zazwyczaj unika mówienia o tym w wywiadach. W jednym z nich zdecydowała się jednak otworzyć i opowiedzieć o tym, z czym musiała się zmagać przez dłuższy czas. Z pewnością te wspomnienia są dla niej bardzo trudne.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineGdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineCzytaj dalej

Anna Lewandowska przeżywała prawdziwe piekło

Anna Lewandowska w programie TVN Style cofnęła się do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o okresie, gdy jej ojciec opuścił rodzinę. Wówczas wcale nie było jej łatwo i musiała radzić sobie pomimo przeciwności losu. Nie były to dla niej łatwe dni, dlatego na jeszcze większy szacunek zasługuje fakt, że mimo wszystko udało jej się osiągnąć gigantyczny sukces po wielu latach wyrzeczeń.

- Historia w rodzinie tak się potoczyła, że zostaliśmy bez pieniędzy. Z dnia na dzień. Chodziłam w dziurowych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Pomagał nam Caritas i mieliśmy różne takie historie. Był nawet problem z kupnem podręczników do szkoły - mówiła Anna Lewandowska w rozmowie dla TVN Style. Wielu fanów zdziwiło się na wieść o tak przykrym dzieciństwie kobiety.

Wiemy, kto będzie trenerem Krzysztofa Piątka. Klinsmann wyrzucony nawet z zarząduWiemy, kto będzie trenerem Krzysztofa Piątka. Klinsmann wyrzucony nawet z zarząduCzytaj dalej

Anna Lewandowska osiągnęła ogromny sukces

Anna Lewandowska nie wypowiada się na temat relacji z ojcem, dlatego możemy być pewni, że jest to dla niej drażliwy temat. Sama zdecydowała się go nie poruszać, mówiąc jedynie o tym, że wiele lat temu przeżyła bardzo przykry okres w swoim życiu. Na szczęście dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej, a Lewandowska może uznawać samą siebie za kobietę sukcesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynny bokser. Był autorem najszybszego nokautu w historii
  2. Oficjalnie: Robert Kubica wraca na tor! Wiemy, gdzie będzie występował
  3. Zwycięski gol Polaka w pucharze Grecji. Co na to Jerzy Brzęczek? (WIDEO)
  4. Noriaki Kasai ma problemy. Już nie zobaczymy go na skoczni?
  5. Jerzy Brzęczek nie będzie miał wyboru. Jakub Błaszczykowski coraz bliżej kadry na Euro
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News