Anna Lewandowska termin porodu
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 13 Kwietnia 2020

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Świetne wieści dla kibiców, znamy termin

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Żona napastnika Bayernu Monachium jest w zaawansowanej ciąży i niebawem na świat przyjdzie kolejny potomek. Znamy termin porodu gwiazdy.

Anna Lewandowska do tej pory nie decydowała się na ujawnienie daty porodu, choć mogliśmy być pewni, że usłyszymy o niej już niebawem. Wszystko przez to, że jej brzuszek był coraz bardziej widoczny i mogliśmy być przekonani, że potomek pary gwiazd sportu przyjdzie na świat w najbliższym czasie. Teraz w końcu doczekaliśmy się informacji ze strony instruktorki fitness.

Okazuje się, że poród najprawdopodobniej nastąpi znacznie szybciej, niż wszyscy przewidywali. Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska w ciąży wygląda fantastycznie, co zawdzięcza doskonale przemyślanej diecie i ćwiczeniom, których nie przerywa do ostatniej chwili. W końcu poznaliśmy również najbardziej prawdopodobny termin przyjścia potomka na świat.

Jerzy Brzęczek powinien zostać do Euro 2021? Szczera odpowiedź Grzegorza KrychowiakaJerzy Brzęczek powinien zostać do Euro 2021? Szczera odpowiedź Grzegorza KrychowiakaCzytaj dalej

Anna Lewandowska spodziewa się dziecka w najbliższym czasie

Dziecko Roberta i Anny Lewandowskich przyjdzie na świat już w najbliższym czasie. Dobrą nowinę przekazał światu właśnie napastnik Bayernu, który w meczu Ligi Mistrzów z Olympiakosem po zdobytej bramce postanowił wykonać charakterystyczną cieszynkę, oznajmiając światu, że już niebawem mała Klara będzie miała rodzeństwo, na które tak bardzo czekała.

Teraz Anna Lewandowska oznajmiła, że jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Oznacza to, że potomek rodziny gwiazd polskiego sportu zapewne przyjdzie na świat już w najbliższych dniach, więc możemy spodziewać się radosnej informacji w każdej chwili. Na pewno doczekamy się stosownego komunikatu ze strony Roberta lub Anny Lewandowskich w mediach społecznościowych.

Nie żyje absolutna legenda światowego sportu. Wygrał ponad 20 prestiżowych turniejówNie żyje absolutna legenda światowego sportu. Wygrał ponad 20 prestiżowych turniejówCzytaj dalej

Anna Lewandowska wciąż prezentuje się znakomicie

Pozostaje nam już jedynie czekać na radosne informacje przekazane przez szczęśliwych rodziców, które powinny nadejść w ciągu najbliższych kilku dni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski wzywa Polaków do buntu. Niewiarygodne słowa o wychodzeniu z domów
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało
  4. Real Madryt szykuje hity transferowe. "Królewscy" kuszą dwie wielkie gwiazdy
  5. Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie
  6. Polski gigant dołącza do walki z epidemią. Uruchomił nową linię produkcyjną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News