Anna Lewandowska
Instagram Anna Lewandowska
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Lipca 2020

Anna Lewandowska trzeci raz zostanie mamą? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, wszystko już jasne

Anna Lewandowska niedawno urodziła drugą córkę. Mała Laura przyszła na świat na początku maja, co wprawiło w wielkie szczęście nie tylko znanych rodziców. Okazuje się, że możemy doczekać się kolejnego potomka gwiazd polskiego sportu. Wypowiedź Anny Lewandowskiej nie pozostawia wątpliwości.

Anna Lewandowska nie może narzekać na brak zajęć. Opieka nad dwiema malutkimi córką Klarą i Laurą to zadanie wymagające 24-godzinnej gotowości. Małżonka Roberta Lewandowskiego w wywiadzie zdradziła, czy wraz z mężem myślą o staraniu się o kolejne dziecko.

Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielkie kontrole policyjne na weselach? Poznaliśmy prawdę, nikt o niej głośno nie mówił
  2. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł
  3. Wyjawili, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop. Polityk się wygadał


Anna Lewandowska opowiedziała o swojej rodzinie

Małżonka najlepszego piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium miała w ostatnich dniach okazję spędzić fantastyczny czas w towarzystwie bliskich. Po zakończeniu sezonu w Bundeslidze Lewandowscy udali się na wakacje na Majorkę. Anna Lewandowska znalazła również czas, by udzielic wywiadu dla magazyny “Flesz”, w którym opowiedziała o tym, jak czuje się w roli mamy dwójki małych dziewczynek.

- Moje serce jest teraz dla dwojga! Na razie Laura potrzebuje bardzo dużo mojej uwagi, a karmię ją piersią. Klara cieszy się, że ma rodzeństwo, mówi, że bardzo kocha siostrzyczkę. Natomiast bardzo dbamy o to, aby Klara miała jak najwięcej naszego czasu i naszej uwagi - powiedziała trenerka personalna, która zdradziła również, że pierwsza córka pary, Klara, nie mogła doczekać się narodzin siostrzyczki.

Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwaZnany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwaCzytaj dalej


Lewandowscy planują trzecie dziecko?

Przy okazji rozmowy o urokach macierzyństwa i tego, jak zmieniło się życie Anny i Roberta Lewandowskich, po przywitaniu na świecie ich drugiej córeczki, padło pytanie o to, czy słynna influencer i ulubieniec Polek, myśli o staraniu się o trzecie dziecko. Odpowiedź Anny Lewandowskiej była natychmiastowa i zdecydowana.

- Pewnie, czemu nie! - z entuzjazmem odparła małżonka futbolisty, która zdradziła także że myśli o zatrudnieniu niani, która pomoże znanej z aktywności zawodowej mamie, oraz często nieobecnemu tacie w opiece nad dziewczynkami.

- Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł ten czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie - powiedziała Anna Lewandowska.

Źródło: "Flesz", Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec przez lata liczył wszystkie wydatki na córkę. Na 18. urodziny wręczył jej rachunek, kwota powala
  2. 1200 zł dla prawie 60 tys. Polek. Niewiele osób wie, że po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  3. Polskie elektryczne auta przyszłości. Oto prototypy Izery
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News