Anna Lewandowska
Onet Rano YouTube
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 13 Września 2020

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)

Anna Lewandowska znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Ostatnio małżonka najpopularniejszego polskiego piłkarza musiała jednak zmierzyć się ze sporą krytyką ze strony internautów. Polkom nie spodobało się to, co Lewandowska zaprezentowała na jednym ze swoich zdjęć. Chodzi o fotografię, na której influencerka pozuje w bardzo skąpym stroju. 

Anna Lewandowska przywykła do tego, że publikowane przez nią w sieci zdjęcia są zwykle bardzo pozytywnie odbierane przez jej fanki. Ostatnio jednak Polki skrytykowały trenerkę fitness za konkretną fotografię. Ich zdaniem Lewandowska przesadziła publikując swoje roznegliżowane zdjęcie.

Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćIle zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Anna Lewandowska krytykowana przez internautów

W ostatnim czasie Anna Lewandowska zaliczyła sporą wizerunkową wpadkę, gdy straszyła pozwem na 50 tysięcy aktywistkę Maję Staśko, która odważyła się skrytykować jej wideo, na którym trenerka fitness tańczy przebrana za otyłą osobę. Na słynną trnerkę spadła wielka fala krytyki. Ostatecznie sprawa rozeszła się po kościach, jednak teraz małżonka Roberta Lewandowskiego ponownie musi zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami internautów.

Jakiś czas temu na profilu Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać guro Polek w kwestii zdrowego odżywiania w bardzo odważnym stroju. Anna Lewandowska stoi tyłem do obiektywu i eksponuje swoje pośladki. Do zdjęcia załączyła długi wpis mówiący o tzw. triadzie sportsmenek, czyli zaburzeniach, które wystepują u kobiet uprawiających aktywność fizyczną.

Efektowne zdjęcie ciała miało zapewne przyciągnąć skutecznie uwagę internautów, jednak przyniosło również niepożądany efekt, a mianowicie sporą krytykę ze strony żeńskiej części obserwujących profil Lewandowskiej.

Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej


Kolejny post Anny Lewandowskiej wywołał burzę

Pod roznegliżowanym zdjęciem Anny Lewandowskiej nie brakowało pozytywnych wpisów, które zwykle towarzyszą każdemu jej postowi, jednak pojawiły się także głosy, że małżonka reprezentanta Polski tym razem przesadziła. Internautki zwróciły uwagę Lewandowskiej, że matce dwójki dzieci nie wypada publikować tak odważnych zdjęć.

"Tym bardziej mama dzieci nie powinna pokazywać się w ten sposób", "Nie rozumiem, po co wstawiać takie foty. Dla mnie to chęć dowartościowania się", "Nawet chciałam przeczytać, ale zatrzymałam się na tyłku", "Tej gołej pupy można oszczędzić" - brzmiały tylko niektóre z krytycznych komentarzy.

Anna Lewandowska

Źródło: edziecko.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. I wszystko jasne. Wiceminister już potwierdził, wiemy ile będzie wynosić czternasta emerytura
  2. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Mieszkanie w Krakowie kryło prawdziwy skarb. Wartość znaleziska wbija w fotel

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News