Anna Lewandowska trening
instagram - Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 14 Czerwca 2020

Wielkie rozczarowanie Anny Lewandowskiej. Jej nowe zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Teraz stara się wrócić do rutyny treningowej sprzed porodu. Jednak pod nowym zdjęciem na Instagramie zaznaczyła, że nie jest to takie łatwe. Trenerka zamieściła wymowne zdjęcie z domowej siłowni, w którym wyznała, co ją zaskoczyło.

Anna Lewandowska w maju urodziła drugą córkę Laurę. Trenerka fitness zarówno w ciąży, jak i po niej nie zapomina o regularnych ćwiczeniach. Polka ostatnio chciała wrócić do reżimu treningowego sprzed ciąży, ale jak sama wyznała, nie jest to takie łatwe jak trzy lata wcześniej po narodzinach pierwszej córki - Klary.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
Pudzianowski poddał się i zrezygnował z dalszej walki. Później nagle przewieziono go do szpitalaPudzianowski poddał się i zrezygnował z dalszej walki. Później nagle przewieziono go do szpitalaCzytaj dalej

Anna Lewandowska próbuje wrócić dawnych treningów

- Powroty do treningów bywają trudne... Szczególnie po drugiej ciąży widzę sporą różnicę. Ciało regeneruje się wolniej, do tego dochodzi zmęczenie, no i nie oszukujmy się, wiek już nie ten sam - napisała Lewandowska na Instagramie.

- Za chwilę upłynie 6 tygodni od czasu porodu, tym samym powoli planuję zwiększyć obroty (oczywiście za zgodą lekarza). Przygotowuję dla was wielkie wyzwanie, które planowo ruszy z początkiem lipca - dodała żona kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego.

Trenerka dołączyła wymowne zdjęcie z domowej siłowni, na którym jest widocznie wyczerpana. Lewandowska była aktywna przez całą ciążę i sprawiło, że było jej łatwiej wrócić do treningu, ale jak sama zaznaczyła, nie jest to łatwe.

Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska zachwyca figurą po ciąży

Niedawno na Instagramie Lewandowska zaskoczyła swoje fanki. Trenerka na swoim Instagramie pokazała kolaż zdjęć pokazujący jej sylwetkę po pierwszej i po drugiej ciąży. Na zdjęciach było widać, że zaledwie po 17 dniach od porodu, po ciąży nie było ani śladu. Lewandowska zachęca Polki, by nawet w czasie ciąży nie rezygnowały z aktywności fizycznej.

Niedawno Lewandowska otrzymała wielkie wyróżnienie. Prestiżowy magazyn "Forbes Women" przygotował coroczny ranking "Najlepsza marka osobista kobiet w Polsce 2020". Trenerka zajęła w tym zestawieniu pierwsze miejsce. Jak podkreślono w uzasadnieniu, żona kapitana reprezentacji Polski prowadzi nie jeden, a kilka projektów biznesowych. Dodatkowo doceniono to, że Lewandowskiej udało się zbudować niesamowicie oddane i zaangażowane grono odbiorców.

- To dla mnie ogromne wyróżnienie. Dziękuję za docenienie mojej pracy, pasji i zaangażowania. - napisała trenerka na swoim Instagramie.

Anna Lewandowska trening

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News