Anna Lewandowska
Facebook Anna Lewandowska
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Września 2020

Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi

Anna Lewandowska ostatnio była mocno krytykowana za spór z aktywistką Mają Staśko. Małżonka najlepszego polskiego piłkarza stara się jednak zapomnieć o wizerunkowej wpadce i zwróciła się do swoich fanów z bardzo ważnym apelem. Na Instagramie słynnej trenerki fitness pojawiły się poruszające zdjęcia pilną prośbą o pomoc. 

Anna Lewandowska postanowiła wykorzystać potęgę mediów społecznościowych i zwróciła się do obserwujących jej profil na Instagramie osób w bardzo pilnej sprawie. Małżonka Roberta Lewandowskiego pokazała poruszające zdjęcia i poprosiła miliony internautów o pomoc.

Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Anna Lewandowska apeluje do Polaków o pomoc

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Anny Lewandowskiej. Małżonka Roberta Lewandowskiego zaliczyła poważną wpadkę, gdy opublikowała na Instagramie nagranie, jak tańczy w stroju upodabniającym do osoby otyłej. Gwieździe zarzucono body-shaming i brak empatii. Lewandowska szybko opublikowała przeprosiny dla osób, które poczuły się urażone, jednak sprawa miała dalszy ciąg w postaci sporu z aktywistką Mają Staśko.

Staśko nie szczędziła krytycznych słów Lewandowskiej, na co ta odpowiedziała groźbą pozwu sądowego. Gdy aktywistka nagłośniła i tę sprawę, guru Polek w kwestii fitness i zdrowego żywienia musiała kolejny raz poradzić sobie z potężną krytyką. Teraz jednak Anna Lewandowska nie myśli już o stresującej sytuacji i kolejny raz używa mocy mediów społecznościowych, by poruszyć ważny temat.

Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćIle zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćCzytaj dalej


Małżonka Roberta Lewandowskiego prosi o pomoc dla 13 tysięcy ludzi

Na swojej InstaStory Anna Lewandowska opublikowała zdjęcia pochodzące z największego w Europie obozu uchodźców z Morii. Doszło tam do poważnego pożaru, przez co 13. tysięcy ludzi przez kilka dni żyło pod gołym niebem bez dostępu do wody i jedzenia, gdyż wojsko nie dopuszczało pomocy humanitarnej. Lewandowska zachęca do odwiedzenia profilu dziennikarki Agaty Młynarskiej, która relacjonuje dramatyczną sytuację z wyspy Lesbos.

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Źródło: gwiazdy.wp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy już, ile zarabiają w Lidlu. Na początek nawet ponad 4 tys. zł
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News