Anna Lewandowska
STAR-MEDIA via www.imago-images.de/Imago Stock and People/East N
Autor Aleksy Kiełbasa - 14 Października 2020

Anna Lewandowska zdradziła swój sekret. Fani nie spodziewali się takiej wiadomości

Anna Lewandowska pokazała swój biznes od kulis. Który konkretnie? Chodzi o jej catering dietetyczny SuperMenu. Dietetyczka na swoim Instagramie nie tylko pokazała zakład produkcyjny, ale również zdradziła kilka ciekawostek na jego temat. Widać, że Lewa ze swoich dokonań jest naprawdę dumna i zdecydowanie odnajduje się w tym, co robi.

Anna Lewandowska to kobieta biznesu. Poza prowadzeniem regularnych treningów i organizowaniu obozów treningowych, żona Roberta Lewandowskiego ma własną linię kosmetyków Phlov by Anna Lewandowska, a także udało jej się zaprojektowała stroje sportowe oraz bluzy we współpracy z marką 4F. Jednak Anna Lewandowska zajmuje się również dietetyką. Jej catering dietetyczny SuperMenu dostarcza gotowe posiłki w wielu polskich miastach. Lewa pokazała od kulis jeden z zakładów produkcyjnych oraz podzieliła się kilkoma ciekawostkami na temat swojej firmy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Adam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaAdam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaCzytaj dalej

Anna Lewandowska zradza ciekawostki na temat firmy

Anna Lewandowska z dumą podzieliła się tym, jak szybko rozrosła się jej firma SuperMenu na terenie Polski. Liczby są naprawdę imponujące.

Anna Lewandowska Insta

„Po zaledwie 6 miesiącach na rynku jesteśmy już w 227 miastach i ich okolicach! Nasz team liczy ponad 50 osób, a nasz zakład obejmuje 3000 m^2” - napisała pod zdjęciem na swoim Instagramie.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska pokazuje kulisy SuperMenu

Oprócz podzielenia się liczbami dotyczącymi swojej firmy, Anna Lewandowska zaprezentowała także na swoim Instastory zakład produkcyjny SuperMenu.

Anna Lewandowska Firma

Anna Lewandowska Firma

Anna Lewandowska pokazała owoce i warzywa, które są podstawą każdego posiłku w jej menu. Jedno ze zdjęć Lewa opisała słowem „Dumna” i faktycznie, dietetyczka ma do tego powody, bowiem liczby i posiłki prezentują się naprawdę rewelacyjnie.

Źródła: Anna Lewandowska/Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla kierowców. Unia ma wobec nas nowe plany
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News