Anna Lewandowska pies
Instagram/Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 14 Listopada 2020

Lewandowscy przygarnęli zwierzaka? Wystarczyło jedno zdjęcie, fani oszaleli

Anna Lewandowska w piątek przeżyła chwile strachu w trakcie powrotnego lotu do Monachium. Na szczęście podróż zakończyła się szczęśliwie i już w sobotę trenerka na Instagramie chwaliła się szczęśliwymi chwilami ze swoimi córkami. Po jednej z fotografii można było spekulować, że rodzina kapitana reprezentacji Polski i trenerki fitness po raz kolejny się powiększyła. Małe córeczki państwa Lewandowskich będą miały się z kim bawić.

Anna Lewandowska w piątek najadła się strachu wracając samolotem z Polski do Monachium. Trenerka fitness, kiedy już była na pokładzie maszyny zorientowała się, że na lotnisku zostawiła swoją torebkę, a w niej wszystkie najważniejsze dokumenty.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  2. Wicepremier ujawnił, czy mamy spodziewać się kolejnych obostrzeń. Polki i Polacy długo czekali na podobną wiadomość
  3. Jerzy Brzęczek zdradził, kto stanie w bramce reprezentacji Polski. Duże zaskoczenie, wielka zmiana
Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słówKamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słówCzytaj dalej

Anna Lewandowska powiększyła rodzinę?

O całym zajściu sportsmenka poinformowała za pomocą swojego Instagrama. Lewandowska wsiadła do samolotu zupełnie nieświadoma, tego, że nie ma ze sobą torebki. O swojej zgubie dowiedziała się od fanki, która do niej napisała.

- Więc pomyślałam sobie tylko jedno: Mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu, a w niedzielę miałam wylecieć z moimi dziewczynkami w jedno miejsce - mówiła trenerka.

Trenerka chciała nawet wyjść z samolotu i odzyskać swoją zgubę, ale personel pokładowy przekazał jej, że nie będzie mogła już wrócić ze względu na obostrzenia epidemiologiczne. Ostatecznie Lewandowska została na pokładzie samolotu.

- Zdecydowałam, że oczywiście wracam do domu i napisałam szybko do mojego przyjaciela, żeby odebrał tę torebkę. Ta dziewczyna czekała, skontaktowała się. Bardzo Aniu dziękuję, notabene moja imienniczka - zdradziła Lewandowska w swojej relacji.

Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osóbPrzed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osóbCzytaj dalej

Fani zachwyceni nowym zdjęciem córki Lewandowskiej

Już w sobotę na Instagramie Lewandowskiej fani mogli zobaczyć trenerkę w otoczeniu przyrody. Trenerka fitness wybrała się na sobotni jesienny spacer razem ze swoimi małymi córeczkami. Jeden szczegół na fotografii wywołał zachwyt u fanów.

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Lewandowskich po raz kolejny w ostatnim czasie się powiększyła. Na początku maja na świat przyszła druga córka trenerki i piłkarza Bayernu Monachium. Do trzyletniej Klary dołączyła mała Laura.

Na zdjęciu Lewandowskiej widać, że do rodziny Lewandowskich dołączył nowy członek. Mała Klara podczas spaceru bawi się z uroczym czworonogiem. Na razie nie wiadomo czy pies należy do trenerki i piłkarza. Być może pupil należy do przyjaciół sportowców.

Już latem media obiegły informacje, że Lewandowscy sprawili sobie psa. Cała rodzina pozowała wtedy z uroczym czworonogiem. Wtedy trenerka fitness zaprzeczyła doniesieniom o przygarnięciu psa.

Jakiś czas temu Lewandowska stwierdziła, że w przyszłości razem z mężem nie wyklucza, że w ich domu pojawi się zwierzątko. Jednak jak podkreśliła, na razie jest to niemożliwe ze względu na ogrom obowiązków, z jakimi musi się zmagać para.

Anna Lewandowska pies

(fot.: screen Instagram/Anna Lewandowska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skrócą podróż pociągiem z 3 godzin do 30 minut. Niewiarygodna technologia Koreańczyków, Polskę przejechałbyś w godzinę
  2. Gwiazdor Złotopolskich i Miodowych lat został ojcem. Wiemy jak dziś wygląda życie Omara Sangare
  3. Gwiazda świata sportu pilnie przetransportowana do szpitala. Fani zamarli, potrzebował natychmiastowej pomocy
  4. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  5. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
  6. Niemal zatrzymał się, aby obejrzeć wypadek. Wjechał w niego kierowca niesprawnego auta - Wideo z drona
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News