Anna Lewandowska Lot
screen - youtube.com/tvnpl
Autor Łukasz Kowalski - 14 Listopada 2020

Porażający piątek trzynastego Anny Lewandowskiej. Przeżyła chwile strachu, nie chcieli jej wypuścić

Anna Lewandowska w piątek wracała z Polski do Monachium. Miała to być podróż, jakich wiele odbywa odkąd na stałe zamieszkała ze swoim mężem w Niemczech. Polska trenerka jednak może mówić o ogromnym pechu, jaki ją spotkał w piątek 13. Żona kapitana reprezentacji Polski na lotnisku zostawiła torebkę, o której zapomniała. W niej znajdowały się wszystkie najważniejsze dokumenty. O wszystkim Lewandowską poinformował jedna z jej fanek.

Anna Lewandowska kilka ostatnich dni spędziła w Polsce. W piątek żona kapitana reprezentacji Polski samolotem wracała do swojego domu w Monachium. Wyglądająca na rutynową podróż, przemieniła się koszmar jeszcze zanim samolot na dobre wystartował.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  2. Nagłe zmiany w „The Voice of Poland”. Producenci nie mieli innego wyjścia, wszystko przez koronawirusa
Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska przeżyła chwile strachu w samolocie

Trenerka na długo zapadnięta piątek 13 w 2020 roku. Polka siedząc już w samolocie zorientowała się, że na lotnisku została jej torebka. W środku znajdowały się wszystkie najważniejsze dokumenty, portfel, a także klucze.

Żona kapitana reprezentacji Polski siedziała już wygodnie w samolocie, zupełnie nieświadoma tego, że jej torebka została na lotnisku. O tym fakcie Lewandowską poinformowała jedna z jej fanek na Instagramie.

Całe zajście Lewandowska opisała w relacji na Instagramie. Trenerka chciała nawet wyjść z samolotu, ale personel pokładowy przekazał jej, że nie będzie mogła już wrócić ze względu na obostrzenia epidemiologiczne.

- Piątek trzynastego. Właśnie miałam przygodę, wracając do domu z Warszawy do Monachium. Leciałam samolotem i będąc w samolocie wzięłam sobie telefon myśląc, no tak jak codziennie będę odpisywała teraz na kilka wiadomości - rozpoczęła swoją historię trenerka.

Narzeczona Artura Szpilki nagle wprawiła Polaków w osłupienie. Chwali się ciałem w sieci, widać prawie wszystko (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki nagle wprawiła Polaków w osłupienie. Chwali się ciałem w sieci, widać prawie wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Pechowy piątek 13. Anny Lewandowskiej

- W momencie wejścia we wiadomości "inne", których dostaje tysiące i w momencie, jak odpisywałam na jedną z wiadomości to dostałam kolejną o treści: Pani Aniu zgubiła pani torebkę na lotnisku - opowiedziała Anna Lewandowska.

- Więc pomyślałam sobie tylko jedno: Mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu, a w niedzielę miałam wylecieć z moimi dziewczynkami w jedno miejsce - mówiła trenerka.

- Więc podbiegłam szybko do stewardessy, którą serdecznie pozdrawiam, bardzo miła i chciała mi bardzo pomoc, ale było tylko pięć min do wylotu i "możemy panią cofnąć ale pani nie poleci" - relacjonowała całe zajście Lewandowska.

Na szczęście cała historia zakończyła się szczęśliwie, a Lewandowska już niedługo odzyska swoją zgubę. - Zdecydowałam, że oczywiście wracam do domu i napisałam szybko do mojego przyjaciela, żeby odebrał tę torebkę. Ta dziewczyna czekała, skontaktowała się. Bardzo Aniu dziękuję, notabene moja imienniczka - zdradziła sportsmenka.

Całe zdarzenie skomentowały także Polskie Linie Lotnicze Lot, którymi Lewandowska wracała do Monachium. W wiadomości do trenerki przewoźnik podziękował za pochwałę stewardessy, która obsługiwała lot trenerki. Jak się okazało, również ma na imię Anna.

Anna Lewandowska lot

Anna Lewandowska lotAnna Lewandowska lot

(fot.: screenInstagram/Anna Lewandowska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bank Millenium ostrzega przed groźnym oszustwem. Klienci powinni uważać, można stracić fortunę
  2. Każdy pamięta utwór z filmu Niekończąca się opowieść. Wiemy jak wygląda Limahl i z czym powraca na scenę po latach
  3. Gwiazda świata sportu pilnie przetransportowana do szpitala. Fani zamarli, potrzebował natychmiastowej pomocy
  4. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  5. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
  6. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo
  7. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News