Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowska
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Maja 2020

Anna Lewandowska pochwaliła się wózeczkiem małej Laury. Luksus, o którym marzy każda mama w Polsce (FOTO)

Anna Lewandowska nie schodzi z ust polskiej opinii publicznej. Trenerka, która nie tak dawno została mamą po raz drugi bardzo chętnie dzieli się zdjęciami swojej małej córeczki, którą wraz z Klarą wychowuje pod nieobecność Roberta Lewandowskiego, który jest obecnie z Bayernem Monachium. Ostatnio była mistrzyni karate pochwaliła się zdjęciem spacerówki swojej córeczki. Okazuje się, że to jeden z najlepszych modeli na rynku.

Anna Lewandowska jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Trenerka i karateczka, która została mamą po raz drugi jest ostatnimi czasy bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, w których wprost roi się od zdjęć małej Laury. Ostatnimi czasy żona kapitana reprezentacji Polski pokazała wózek, w którym jeździ jej najmłodsza pociecha. O takim luksusie może pomażyć każda mama.

Z ostatniej chwili. Wiemy kto poprowadzi Polskę na Euro 2020. Przyszłość Jerzego Brzęczka przesądzonaZ ostatniej chwili. Wiemy kto poprowadzi Polskę na Euro 2020. Przyszłość Jerzego Brzęczka przesądzonaCzytaj dalej

Anna Lewandowska chwali się wózkiem córeczki. Jest jednym z najdroższych na rynku

Okazuje się, że Lewandowski i jej mąż bardzo ufają firmie Cybex. Niemiecka marka jest jedną z najdroższych na rynku i specjalizuje się w produkcji luksusowych akcesoriów dla małych dzieci, a szczególnie w wózkach i fotelikach do samochodów. Model kupiony przez Lewandowskich jest efektem kooperacji marki ze słynnym Jeremym Scottem, który jest dyrektorem domu modowego Moschino.

Aby móc cieszyć się takim wózkiem, jacy mają Lewandowscy trzeba wydawać kwotę 10 tysięcy złotych, a więc nie jest to wydatek dla każdego. Co ważne, mała Laura korzysta z wózeczka, który w przeszłości należał do jej siostry Klary. Można więc powiedzieć, że mimo luksusu, Lewandowscy nie chcieli kupować nowego akcesorium dla swojej najmłodszej pociechy i zadowolili się niezawodnością kupionego przed laty modelu.

Wielki dramat rodziny gwiazdora. Umierał na ich oczach, nie byli w stanie mu pomóc. Zostawił żonę i dzieciWielki dramat rodziny gwiazdora. Umierał na ich oczach, nie byli w stanie mu pomóc. Zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

Mała Laura czuje się w wózeczku bardzo dobrze. To zdjęcie mówi wszystko

O tym, jak czuje się mała Lewandowska w wózeczku przekonać się mogliśmy wczoraj. Anna Lewandowska wstawiła zdjęcie swoich dzieci w trakcie niedzielnego spaceru przed meczem Bundesligi między Bayernem Monachium a Unionem Berlin. Na fotografii możemy zobaczyć, jak wózeczek prowadzony jest przez Klarę, która pomaga mamie w opiece nad siostrą pod nieobecność taty.

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomość, na którą czekały miliony Polaków. Już 6. czerwca znoszą kolejny zakaz. Wielka radość
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Ceny czereśni przyprawiają o zawrót głowy. Najbardziej luksusowy towar tego lata?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News