Anna Lewandowska
Youtube tvnpl
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Października 2020

Anna Lewandowska padła ofiarą druzgocącego oszustwa. Opowiedziała o wszystkim milionom Polaków, smutne

Anna Lewandowska jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Małżonka najlepszego piłkarza naszej reprezentacji ciężko pracowała na swój wizerunek, jednak nawet ona nie jest w stanie ochronić się przed oszustami. Ukochana Roberta Lewandowskiego wyznała przed rodakami przykrą prawdę, że została wykorzystana do perfidnego wyłudzenia.

Anna Lewandowska kolejny raz użyła mocy mediów społecznościowych i zwróciła się do setek tysięcy Polaków. Tym razem słynna dietetyk postanowiła opowiedzieć o oszustwie, w jakie została wplątana wbrew swojej woli.

Łukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzyŁukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Prognoza na zimę 2021. Już niedługo możemy odczuć atak prawdziwej zimy, synoptycy mówią o 70 cm śniegu
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny


Anna Lewandowska wykorzystana w próbie oszustwa

Małżonka Roberta Lewandowskiego postanowiła podzielić się z Polakami szokującą historią, która ostatnio dotknęła jej osobiście. Anna Lewandowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych post, w którym przestrzega swoich rodaków. Jak się okazało, ktoś usiłuje podszywać się pod ukochaną kapitana reprezentacji Polski, by wyłudzić znaczne sumy pieniędzy.

Ktoś postanowił podszyć się pod Annę Lewandowską, tworząc profil o nazwie “Anna Lewandowska live”. W postach publikowanych w mediach społecznościowych osoba ta zachęca do wysyłania SMS-a, którego koszt to około 30 złotych. W zamian za wysłanie zgłoszenia o takiej wartości obiecuje udział w konkursie i szansę na wygranie wielkich pieniędzy. W rzeczywistości pieniądze z wysłanych wiadomości trafiają do oszustów.

Znamy nowego mistrza Polski w skokach narciarskich. Nie jest to Kamil Stoch, wielka sensacjaZnamy nowego mistrza Polski w skokach narciarskich. Nie jest to Kamil Stoch, wielka sensacjaCzytaj dalej


Małżonka Roberta Lewandowskiego przestrzega Polaków

Anna Lewandowska postanowiła nie siedzieć bezczynnie i nagłośniła sprawę za pomocą swoich prawdziwych profili w mediach społecznościowych. Na facebooku opublikowała zdjęcie profilu, który podszywając się pod nią, usiłuje wyłudzić pieniądze. W zamieszanie wciągnięty został także Robert Lewandowski, którego zdjęcia fałszywy profil użył, by przyciągnąć uwagę.

Anna Lewandowska zaapelowała do rodaków, by zgłosili profil oszusta, co pozwoli na jego usunięcie. Uprzedziła również, by nie wierzyć w tego typu akcje naciągaczy. W ostatnim czasie ilość fałszywych kąt, wykorzystujących wizerunek znanych osób, by wyłudzić pieniądze, podobno znacznie się zwiększyła.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Sztuczna Inteligencja postawi diagnozę szybciej niż lekarz. Zaskakujące badania naukowców, to rewolucja
  3. Prawda na temat Adama Nawałki wyszła na jaw. Dostał zdumiewającą propozycję
  4. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
  5. Cristiano Ronaldo oskarżony. Miał poważnie złamać prawo, Portugalczyk wyznał prawdę fanom
  6. Porażająca wiadomość z Chin. Wyjawili, gdzie wykryli koronawirusa, cały świat nie dowierza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News