Anna Lewandowska wege
Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 18 Listopada 2019

Anna Lewandowska przekonała męża do ważnej zmiany nawyków. Dzięki niej gra jeszcze lepiej

Anna Lewandowska postanowiła przekonać męża, że dzięki pewnej zmianie może czuć się lepiej na boisku. Jej starania zdecydowanie dają efekt. Napastnik reprezentacji Polski jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze na placu gry.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że również stara się wpływać na swojego męża w taki sposób, by na boisku radził on sobie jeszcze lepiej. Jego wybitna, życiowa forma bierze się nie tylko z ciężkich treinngów, ale również ze wsparcia ukochanej. Może ona o sobie z pewnością powiedzieć, że doskonale zna się na tym, jak utrzymać dobrą dyspozycję. Jej praca jest nieoceniona.

Teraz dowiadujemy się, że znana instruktorka fitness postanowiła przekonać kapitana naszej reprezentacji do bardzo ważnej zmiany jednego z nawyków, dzięki której może on obecnie być w jeszcze lepszej formie. O wszystkim opowiedział znany dziennikarz, który przytoczył wypowiedź Roberta Lewandowskiego i wspomniał o kluczowej dla jego obecnej dyspozycji zmianie.

Jerzy Brzęczek ujawnił, kto na pewno zagra ze Słowenią. Kibice czekali na te nazwiskaJerzy Brzęczek ujawnił, kto na pewno zagra ze Słowenią. Kibice czekali na te nazwiskaCzytaj dalej

Anna Lewandowska namówiła męża na zmianę

- Chodzi o rodzaj ćwiczeń oraz intensywność, z jaką je wykonywałem. W trakcie sezonu też inaczej trenuję niż wcześniej, w inny sposób się regeneruję. Nigdy w karierze nie miałem tak dobrych wyników badań wydolnościowych. Przygotowanie fizyczne ma ogromne znaczenie w meczu, bo wtedy łatwiej o drybling, skuteczny strzał. Ono dodaje pewności, ważne jest również skupienie i maksymalna koncentracja, bo czasem decyzje trzeba podejmować w ułamek sekundy - mówił Robert Lewandowski przed meczem z Izraelem.

Co więcej, dowiadujemy się, że Anna Lewandowska przekonała męża do czasowego zrezygnowania z jedzenia mięsa. Polak miał przez to sprawdzić, jak reaguje jego organizm na treningach, gdy nawyki żywieniowe przeszły wielką zmianę. Póki co wygląda na to, że tego typu zmiana wyszła mu na dobre. Napastnik Bayernu Monachium trafia w tym sezonie do siatki jak na zawołanie.

Anna Lewandowska ma świetny wpływ na Roberta

Co prawda nikt nigdy nie powiedział, że jest to zmiana na stałe, to trzeba przyznać, że póki co każdemu wychodzi ona na dobre. Sam Robert zapewne chciałby utrzymać nowe zasady, jeżeli mają one zagwarantować mu taką formę, jaką cieszy się teraz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny zawodnik opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski! Kłopoty Jerzego Brzęczka
  2. Artur Boruc wróci grać do Polski? Bramkarz w końcu przerwał milczenie w wywiadzie
  3. Jan Tomaszewski wściekły po meczu Polaków. "Co on w ogóle robi w kadrze?!"
  4. Rzecznik PZPN ujawnia kulisy wbiegnięcia kibica na murawę. "Był zalany krwią"
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News