Anna Lewandowska ciąża poród zdjęcie Instagram
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Anna Lewandowska wstawiła wymowne zdjęcie. Fanki są oburzone, co z porodem?

Anna Lewandowska postanowiła opublikować w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie, które wyjątkowo zaskoczyło wszystkich fanów. Wielu z nich czuje jednak oburzenie, którego gwiazda świata fitness zwyczajnie mogła się nie spodziewać.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami tym, co dzieje się aktualnie w jej życiu. Gwiazda świata fitness nie zawiesza zawieszać swojej aktywności w mediach społecznościowych nawet w ostatnich dniach swojej drugiej ciąży, gdy lada dzień na świat przyjdzie jej drugi potomek. Na informację o szczęśliwych narodzinach kolejnego dziecka Lewandowskich czekają miliony Polaków.

Najnowsza fotografia opublikowana przez Annę Lewandowską na Instagramie wywołała jednak niemałe poruszenie wśród fanów. Wielu z nich twierdzi, że Anna Lewandowska zwyczajnie przesadza, jednak wiele wskazuje na to, że sama słynna instruktorka w tym przypadku nic nie robi sobie ze słów swoich fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Kibice z całego świata w żałobie. Zmarł jeden z najsłynniejszych sędziów w historiiKibice z całego świata w żałobie. Zmarł jeden z najsłynniejszych sędziów w historiiCzytaj dalej

Anna Lewandowska wstawiła nietypowe zdjęcie

Anna Lewandowska spodziewa się przyjścia na świat drugiego dziecka. Kolejny potomek napastnika Bayernu Monachium i gwiazdy świata fitness ma przyjść na świat lada dzień, dlatego fani czekają już na fantastyczne informacje przekazane przez jedną z najsłynniejszych polskich rodzin. Póki co jednak okazuje się, że przyszła mama nie rezygnuje z treningów.

Postanowiła ona bowiem opublikować kolejne zdjęcie, na którym widać, jak kolejny raz uczestniczy w treningu na siłowni. Trudno spodziewać się, by przeciążała swój organizm na samym końcu ciąży, jednak fanki Anny Lewandowskiej poczuły się oburzone. Wiele z nich twierdzi, że nie powinna ona uczestniczyć w żadnych treningach na tym etapie ciąży, bo może to być niebezpieczne.

Były gwiazdor Premier League zaginął bez śladu. Nikt nie ma pojęcia, co się z nim dziejeByły gwiazdor Premier League zaginął bez śladu. Nikt nie ma pojęcia, co się z nim dziejeCzytaj dalej

Anna Lewandowska pokazała kolejne zdjęcie

Trudno jednak spodziewać się, by Anna Lewandowska podchodziła do treningów w obecnej sytuacji bez konsultacji z lekarzem, dlatego fani mogą być spokojni o zdrowie gwiazdy sportu oraz jej drugiego dziecka. Pozostaje nam już jedynie czekać na pozytywne informacje, których powinniśmy doczekać się w ciągu najbliższych dni. Dokładna data porodu pozostaje tajemnicą.

Anna Lewandowska ciąża

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News