Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 19 Września 2020

Anna Lewandowska pokazała córki na Instagramie. Ich zabawa rozbraja fanów, urocze nagrania

Anna Lewandowska w ostatnim czasie jest bardzo zapracowana realizując kolejne przedsięwzięcia. Mimo to dużo czasu poświęca swoim dzieciom, a na swoim Instagramie znajdziemy sporo materiałów z ich wspólnych aktywności. Tym razem postanowiła pokazać jak bawi się ze swoimi córeczkami, fani są zachwyceni.

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa: promocja kolejnym produktów markowanych jej nazwiskiem, współpraca z firmą odzieżową 4F czy kolejne plany treningowe to tylko część z jej zajęć. Trenerka nie zapomina jednak o swoich dwóch córeczkach. Niedawno pokazywała jak Klara uczy się angielskiego, a teraz dodała kolejne rozczulające filmiki do swojej relacji na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem
Wielki Bartosz Zmarzlik znów triumfuje. Polak jedzie po mistrzostwo świataWielki Bartosz Zmarzlik znów triumfuje. Polak jedzie po mistrzostwo świataCzytaj dalej

Anna Lewandowska bawi się z córkami

To, że zarówno Anna jak i Robert Lewandowscy to bardzo zajęci ludzie, nie trzeba raczej nikomu przypominać. Popularna trenerka zajmuje się wieloma aspektami związanymi z promowaniem zdrowego trybu życia: planuje treningi, diety, prowadzi firmę cateringową itp. Z kolei Robert wraca już do typowego piłkarskiego trybu życia, ponieważ do gry wróciła już Bundesliga, w której polski napastnik reprezentuje barwy Bayernu Monachium.

Jakiś czas temu Anna Lewandowska chwaliła się na swoim Instagraie postępami ich starszej córki, Klary, w nauce języka angielskiego. Rodzice słusznie uznali, że nauka języka obcego od najmłodszych lat może tylko pomóc małej Lewandowskiej. Oczywiście, jest również czas na zabawę i tym razem żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się czymś, co rozczuliło fanów.

Robert Lewandowski się nie zatrzymuje. Polak z kolejną prestiżową nagrodąRobert Lewandowski się nie zatrzymuje. Polak z kolejną prestiżową nagrodąCzytaj dalej

Internauci zachwyceniu małą Laurą

Anna Lewandowska w swojej relacji na Instagramie podzieliła się krótkimi nagraniami, na których pokazuje jak bawi się zarówno z Klarą jak i Laurą. Starsza z dziewczynek bawi się już klockami, oczywiście pod czujnym okiem mamy. Kolejne nagranie przdstawia Lewandowską, która w czuły sposób rozbawia młodszą Laurę, łaskocząc ją w stopy.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzą kolejne zmiany w segregacji śmieci. System może się zmienić nie do poznania
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News