Anna Lewandowska dom
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 19 Listopada 2020

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Bogactwo się aż wylewa, luksusy za miliony, o których zwykły Polak może tylko marzyć

Anna Lewandowska razem ze swoim mężem, kapitanem reprezentacji Polski stworzyli prawdziwe biznesowe imperium. Dzięki zarobionym przez siebie pieniądzom mogą pozwolić sobie na trochę luksusu. Wrażenie robi szczególnie ich kolekcja domów i mieszkań, z których mogą korzystać w każdej chwili. Para dba o swoją prywatność, ale można zobaczyć, jak wyglądają ich posiadłości.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych polskich trenerek fitness. Właśnie w tej dziedzinie zbudowała swój ogromny biznes, na którym zarabia miliony. Razem z mężem, kapitanem polskiej reprezentacji znajdują się w wśród 100 najbogatszych ludzi w Polsce.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz został publicznie obrażany przez byłego trenera. Oskarżył go o chciwość i oszustwo
  2. Już zapowiedziano, zacznie się w najbliższą sobotę w całej Polsce. Strajk Kobiet na protest wybrał dzień szczególny dla Polek
  3. Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Bogactwo się aż wylewa, luksusy za miliony, o których zwykły Polak może tylko marzyć
Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska z rodziną mieszka w luksusie

Nie dziwić może zatem ich kolekcja domów i mieszkań, z których mogą w każdej chwili skorzystać. Państwo Lewandowscy mają posiadłość nie tylko w Monachium, ale także w kilku miejscach w Polsce.

Najgłośniej było o inwestycji Polaka na Mazurach. Napastnik Bayernu Monachium razem ze swoją żoną postanowili wybudować sobie ogromny dom w niewielkiej wsi Stanclewo w województwie warmińsko-mazurskim.

W tym przypadku Anna Lewandowska z mężem postawili na bardziej tradycyjne budownictwo. Ich dom na Mazurach jest wykonany z bali i posiada także tradycyjny dach ze strzechy. Dom jest postawiony nad jeziorem Jełmuń, od którego dom oddziela tylko szpaler z drzew.

Cała budowla powstała w zaledwie kilka miesięcy w 2014 roku. Serwis sportowefakty.wp.pl ustalił, że działka i dom kosztowały piłkarza ok. 10 milionów złotych. Specjaliści szacują, że budynek ma powierzchnię ok. 300 m2.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

Wspaniały dom Państwa Lewandowskich

Fani nie mieli jeszcze okazji, aby zobaczyć wnętrze fantastycznego domu państwa Lewandowskich. Jednak dzięki ujęciom wykonanym na zlecenie Onetu i "Faktu", można zobaczyć, jak całość prezentuje się z zewnątrz.

Wrażenie może robić szczególnie ogromne podwórko, na którym będą miały miejsce do zabawy córki Lewandowskich: Klara i Laura. Obok domu są m.in.: korty tenisowe, a wszystko jest otoczone drzewami i terenami zielonymi.

Oprócz posiadłości na Mazurach Anna Lewandowska razem z mężem są właścicielami jednego z najbardziej luksusowych apartamentów w Polsce. Kapitan polskiej kadry w 2016 roku kupił apartament w wieżowcu Złota 44 w Warszawie.

Polski zawodnik w swoim warszawskim lokum może liczyć na szereg przeróżnych udogodnień. Do dyspozycji Lewandowskich jest siłownia, SPA, baseny, gabinety do masaży, a nawet prywatna sala kinowa czy symulator gry w golfa.

Nie wiadomo dokładnie, ile Lewandowski zapłacił za apartament w wieżowcu, ale brytyjski "The Sun" oszacował jego wartość na co najmniej 7 milionów funtów, czyli ponad 35 milionów złotych.

Anna Lewandowka dom

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli
  2. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  3. Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty
  4. Robert Lewandowski ostro po meczu Polski z Holandią. "Nie wiem czy śmiać się, czy płakać"
  5. Adam Małysz został publicznie obrażany przez byłego trenera. Oskarżył go o chciwość i oszustwo
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News