Anna Lewandowska
youtube.com/onet
Autor Mateusz Wysokiński - 20 Kwietnia 2020

Rodzinna tragedia bliskich im osób, 5-letnia dziewczynka walczy o życie. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc

Anna Lewandowska wraz z innymi gwiazdami włączyli się w walkę o życie małej dziewczynki. Pięcioletnia Frania trafiła na oddział chemioterapii, a jej rodzice są załamani. Na pomoc im ruszyła żona Lewandowskiego, wspierana przez wielu polskich celebrytów.

Anna Lewandowska po raz kolejny pokazuje swoje wielkie wsparcie. Trenerka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych opowiedziała o wielkim problemie, z jakim zmaga się pięcioletnia Frania Borodzicz-Smolińska. Stan dziecka jest bardzo zły, a przed samą dziewczynką pojawiło się widmo chemioterapii. Apel żony Roberta Lewandowskiego został poparty przez innych polskich celebrytów.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
   2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
   3. &
Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda.Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda."Chwalenie się taką sylwetką powinno być zabronione" (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska wspiera chore dziecko. Liczy się każda pomoc

Wszystkie media w Polsce żyją ostatnimi czasy sprawą małej Frani Borodzicz-Smolińskiej. Pięcioletnia dziewczynka jeszcze do niedawna była okazem zdrowia i w Wielkanoc radośnie spędzała czas ze swoimi rodzicami. Niestety, stan dziecka zaczął się pogarszać, a na jej rączkach pojawiły się czerwone plamki.

Rodzice udali się z dzieckiem do lekarza, gdzie usłyszeli najgorszą z możliwych diagnoz. Przed dzieckiem bardzo długie miesiące lecznie i chemioterapia, która może uratować jej życie. Sprawa bardzo poruszyła Annę Lewandowską i wiele innych, polskich gwiazd, które za pośrednictwem mediów społecznościowych apelują o pomoc dziecku.

Polak na liście życzeń Glasgow Rangers! Chce go sam Steven GerrardPolak na liście życzeń Glasgow Rangers! Chce go sam Steven GerrardCzytaj dalej

Gwiazdy pomagają Frani. Potrzebna jest krew

Jak na razie prośbę o pomoc małej dziewczynce poprosiły takie gwiazdy jak Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, czy Małgorzata Kożuchowska.

- Frania nie dosyć, że w czasie szalejącej pandemii dowiedziała się o chorobie, to jeszcze nie ma kontaktu z tatą, który nie może jej nawet odwiedzić, wiecie co się dzieje w głowie i serduszku 6 latki w takiej sytuacji Frania potrzebuje krwi, w czasach pandemii proszenie Was o oddawanie krwi jest ryzykowne, ale ja wierzę, że ktoś znajdzie w sobie siłę i chęć. Jeśli ktoś ma krew 0Rh+ to może oddać płytki, ale potrzebna jest KAŻDA KREW. Krew oddajemy dla Franciszki Borodzicz-Smolińskiej. Krew najlepiej jest oddawać w Centrum Krwiodawstwa na Saskiej Kępie - apeluje mama dziewczynki.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
    2. Zmiany w ślubach. Uwaga, zaczną obowiązywać już niedługo
    3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
    4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
    5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
    6. Za mała odległość od członków rodziny może grozić akcją policji. Morawiecki tłumaczy dlaczego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News