Anna Lewandowska
YouTube myfintesspl
Autor Piotr Mika - 20 Września 2020

Anna Lewandowska zaliczyła gigantyczną wpadkę przed tysiącami Polaków. Myślała, że nikt nie zauważy

Anna Lewandowska w ostatnim czasie realizuje dużo nowych projektów, ale również spada na nią sporo krytyki za niektóre z jej akcji. Po aferze związanej z tańcem w odzieży imitującej otyłość oraz pozwem sądowym wobec jednej z internautek fanki znów wytknęły żonie Roberta Lewandowskiego ogromną wtopę.

Anna Lewandowska z pewnością nie może narzekać na brak zajęć w ostatnim czasie, które z pewnością można nazwać kolejnymi biznesowymi sukcesami. Niestety, ostatnio popularna trenerka notuje również sporo wizerunkowych wpadek. Okazuje się że nawet niewinne na pierwszy rzut oka nagranie czy post, może wywołać prawdziwą burzę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Za rachunki zapłacimy więcej, wdrożą nową opłatę. Ściągną 5,4 mld zł rocznie
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Marta Linkiewicz znów zaskoczyła Polaków. Pokazała zdjęcia z intymnej sesji, zdjęcia tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz znów zaskoczyła Polaków. Pokazała zdjęcia z intymnej sesji, zdjęcia tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska pod ostrzałem fanów

Żona Roberta Lewandowskiego całkiem niedawno chwaliła się nowymi kosmetykami firmowanymi jej nazwiskiem, nawiązaniem współpracy ze znaną firmą odzieżową 4F czy stworzeniem nowego planu treningowego, który jest efektem sukcesu jej "fighter challenge".

Niestety, obok tych sukcesów trzeba dopisać kilka poważnych wpadek wizerunkowych. Ogromna fala krytyki spadła na Lewandowską za taniec w pogrubiającej ją odzieży, a także za późniejszy pozew wobec jednej z blogerek, która skomentowała ostro wspomniane nagranie. Teraz kolejna afera dotyczy reklamy pewnej szkoły językowej, którą Anna Lewandowska zrobiła wraz ze swoją córeczką, Klarą.

Cały świat śmieje się z wydarzenia transmitowanego na TVP Sport. Nie wytrzymała nawet sama stacja (WIDEO)Cały świat śmieje się z wydarzenia transmitowanego na TVP Sport. Nie wytrzymała nawet sama stacja (WIDEO)Czytaj dalej

Klara za młoda na lekcje angielskiego?

Trenerka chwaliła się w internecie tym, jak jej 3-letnia córka Klara uczy się języka angielskiego, przy okazji reklamując szkołę językową, która takie lekcje prowadzi. Fanki niezwykle szybko zauważyły, że kursy, w których uczestniczy Klara, są dostępne dla dzieci min. 4-letnich.

Jedna z internautek zwrociła uwagę na ten fakt i początkowo uzyskała odpowiedź: - A przecież to jest od 4 lat... To jaką podajesz tam datę urodzenia Klary? - pytała kobieta, na co Anna Lewandowska odpowiedziała - Klarcia ma angielski też w przedszkolu, więc dali nam możliwość nauki od 3 roku - napisała popularna trenerka. Internautka jednak była ciekawa, jak uzyskać taki dostęp.

Na to Anna Lewandowska już nie odpisała, ale z pomocą przyszła jej... reklamowana przez nią szkoła językowa. - Bywa tak, że przyjmujemy dzieci, które mają już prawie 4 lata. Chodzi o to, aby dziecko i rodzice byli zadowoleni z lekcji i efektów. Program jest przygotowany pod dzieci od 4 roku życia, ale w przypadku dzieci wychowujących się w otoczeniu języka obcego sytuacja jest trochę inna. Niemniej, zachęcamy do kontaktu z nami, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News