Anna Lewandowska Klara Lewandowska Robert Lewandowski
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 21 Kwietnia 2020

Anna Lewandowska pochwaliła się niesamowitym talentem Klary. Niezwykłe, a ma dopiero 2 latka

Anna Lewandowska jest wyjątkowo dumna ze swojej córeczki Klary, która staje się coraz bardziej samodzielna. Dziewczynka pochwaliła się wyjątkowym talentem, imponując polskim fanom. Nie da się ukryć, że jest ona coraz bardziej samodzielna.

Anna Lewandowska w ostatnich dniach może cieszyć się w końcu spokojnymi chwilami z całą rodziną. Robert Lewandowski nie wyjeżdża co tydzień na mecze ligowe, nie musi wykonywać także innych obowiązków związanych ze swoimi kontraktami i umowami, dlatego cała rodzina spędza czas izolacji w domu. Już niebawem na świat przyjść ma kolejny potomek słynnej pary.

Dziś Anna Lewandowska postanowiła skorzystać ze słonecznej pogody i wybrała się na spacer wraz z małą Klarą. Dziewczynka przy okazji została bohaterem relacji kobiety w mediach społecznościowych, a także zyskała ogromne zainteresowanie fanów. Nie da się ukryć, że dziewczynka jest naprawdę utalentowana.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kibice zorganizowali nielegalne zgromadzenie. Policja potraktowała ich gazem łzawiącym
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Nowe fakty ws. śmierci piłkarza Lokomotiwu. Nikt nie chciał go powstrzymać, wyjątkowo przykreNowe fakty ws. śmierci piłkarza Lokomotiwu. Nikt nie chciał go powstrzymać, wyjątkowo przykreCzytaj dalej

Anna Lewandowska chwali się talentem Klary

Mała Klara Lewandowska dopiero w tym roku obchodzić będzie trzecie urodziny, lecz dziewczynka zdecydowanie zyskała sławę już wcześniej. Nic dziwnego, bo była ona bohaterką wielu filmików swoich rodziców na TikToku oraz na Instagramie. Rodzice coraz śmielej chwalą się swoją córeczką, a ta pokazuje, że bardzo lubi obecność kamery i doskonale radzi sobie, zdobywając serca obserwujących.

Tym razem Anna Lewandowska pokazała, jak mała Klara jeździ na rowerze bez pomocy rodziców. Nie wszystkie dzieci radzą sobie z tym w tak młodym wieku, jednak Klara udowadnia, że żadna aktywność fizyczna nie jest jej straszna. Nic dziwnego - niektórzy mówią wręcz, że z takimi rodzicami Klara Lewandowska jest skazana na zostanie kolejną gwiazdą polskiego sportu.

UEFA prezentuje terminarz przyszłego sezonu. Znamy datę finału Ligi Mistrzów i rozpoczęcia EuroUEFA prezentuje terminarz przyszłego sezonu. Znamy datę finału Ligi Mistrzów i rozpoczęcia EuroCzytaj dalej

Anna Lewandowska coraz częściej pokazuje córkę

Córka Roberta i Anny Lewandowskich pojawia się w mediach społecznościowych coraz częściej, a już niebawem dziewczynka będzie mogła cieszyć się z małego braciszka lub siostrzyczki. Jak przekazywali wielokrotnie rodzice, to właśnie Klara nie może doczekać się już porodu.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4 osoby nie żyją, ponad 23 rannych. Doszło do trzęsienia ziemi, porażająca wiadomość z zagranicy
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Mięso w górę z ceną o 20%. Dyrektor PFPŻ ostrzega przed jeszcze większymi podwyżkami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News