Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 21 Lipca 2020

Anna Lewandowska pokazała jak wygląda 2 miesiące po porodzie. Niczego nie ukrywa, odważne zdjęcie (FOTO)

Anna Lewandowska może być wzorem dla wielu kobiet, które chcą szybko wrócić do wysokiej formy fizycznej zaraz po porodzie. Niedawno znana trenerka udostępniła zdjęcie, na którym pokazuje jak wygląda jej brzuch dwa miesiące po porodzie, ale również ważne dla kobiet chcących ją naśladować jest to, co napisała ona pod wrzuconą na Instagram fotografią.

Anna Lewandowska cały czas udowadnia, że dla niej nie ma odpoczynku od budowania odpowiedniej formy. Ze sportu nie zrezygnowała nawet podczas ciąży, a powrót do formy sprzed niej jest dla niej tak ważny, że żona Roberta Lewandowskiego nie odpuszcza nawet na wakacjach z rodziną.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczek
  2. Dramat na polskim "Darze Młodzieży". Doszło do najgorszego, byli bezradni
Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczekAdam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczekCzytaj dalej

Anna Lewandowska pokazuje się bez makijażu i z odkrytym brzuchem

W ostatnim czasie głośno było o Lewandowskiej i jej Fighter Challenge, polegającym na codziennym treningu, do którego zachęcała swoich fanów i któy prowadziła na żywo na swoim Instagramie. Do wspólnych zajęć zapraszała znane osobistości, w tym nawet swojego męża, Roberta. Anna Lewandowska nie zrezygnowała z tego nawet będąc na wakacjach z całą rodziną.

Najpopularniejsza para w Polsce już wróciła z bajecznych wakacji i wciąż zachęca swoich fanów do pracy nad swoją formą. Ostatnio błysnął Robert Lewandowski, prezentując jak od rana ćwiczy na świeżym powietrzu, mimo że dzień wcześniej wraz z żoną bawił się na weselu. Teraz kolejne zdjęcie dodała Anna Lewandowska prezentując się na nim bez makijażu i odkrywając brzuch. Aż trudno uwierzyć, że trenerka fitness urodziła ledwie dwa miesiące temu.

Anna Lewandowska

Arkadiusz Milik uzgodnił warunki kontraktu z nowym klubem. Hitowy transfer na ostatniej prostejArkadiusz Milik uzgodnił warunki kontraktu z nowym klubem. Hitowy transfer na ostatniej prostejCzytaj dalej

Anna Lewandowska podkreśla jak ważna jest samoakceptacja

Popularna trenerka pod zdjęciem duża uwagę zwróciła na pojęcie akceptacji samego siebie. - Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden... CEL➜ SAMOAKCEPTACJA. JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ? - pyta swoich fanów sportsmenka i dodaje - TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Niedowierzenie kibiców. Były reprezentant Polski i uczestnik Euro ma koronawirusa, potrzebna pomoc lekarzy
  4. Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym. Na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, stream. Wyniki
  5. Wstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrody
  6. Idealna okazja, aby zostać Batmanem. Niecodzienna aukcja samochodów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News