Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowska
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Maja 2020

Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)

Anna Lewandowska nie przestaje zadziwiać. Celebrytka od czasu zostania mamą jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ostatnimi czasy bardzo łatwo znaleźć u niej zdjęcia małej Laury i Klary. Tym razem jednak, trenerka skupiła się na swojej fizjonomii i przed tysiącami obserwujących na Instagramie pokazała pośladki. Zachowanie żony piłkarza może wydawać się kontrowersyjne gdyby nie fakt, że zrobiła to w słusznym celu.

Anna Lewandowska ma ostatnimi czasy dość dużo czasu dla swoich fanów. Mimo że to na jej głowę spadła opieka nad dziećmi, ponieważ Robert wrócił do pracy, to jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Tym razem jednak, zamiast zdjęć córek, do których zdążyliśmy przywyknąć, trenerka pokazała swoje pośladki. Powód, dla którego to zrobiła tłumaczy jej niecodzienne zachowanie i bardzo odważną publikację.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Włoskie media są pewne w sprawie przyszłości Milika. Obie strony podjęły wspólną decyzjęWłoskie media są pewne w sprawie przyszłości Milika. Obie strony podjęły wspólną decyzjęCzytaj dalej

Anna Lewandowska nie przestaje zadziwiać. Tym razem pokazała pośladki przed tysiącami internautów

Lewandowska, która ostatnimi czasy urodziła po raz drugi ma misję, aby dojść do wysokiej sportowej formy jak najszybciej. Zdjęcie jej pośladków pochodzi z czasów, gdy nie była jeszcze w ciąży. Sama zaznacza, że chciałaby zrobić wszystko, aby jej ciało wyglądało jak najlepiej, to też opublikowana fotografia ma służyć za rodzaj motywacji dla niej, ale także dla wszystkich fanek, które nie wierzą w to, że po ciąży można dojść do pełni formy.

- Co prawda moje pośladki nie wyglądają tak jak na zdjęciu (sprzed ciąży)... Ale ważne, że mam cel. A tak serio, to zapowiedź tego, co przygotowałam dla Was... już jutro! - powiedziała żona piłkarza Bayernu Monachium.

Ujawniono przykre szczegóły śmierci w skateparku w Kaliszu. 16-latek zginął, bo chciał uratować małą dziewczynkęUjawniono przykre szczegóły śmierci w skateparku w Kaliszu. 16-latek zginął, bo chciał uratować małą dziewczynkęCzytaj dalej

Co szykuje Lewandowska? Fani snują spekulacje

Nie da się ukryć, że zdjęcie pośladków Anny Lewandowskiej użyte w formie zapowiedzi czegoś, co ma się wydarzyć jutro, jest dość ciekawym i nietuzinkowym chwytem pozyskiwania zainteresowania wśród fanów. Możliwe, że żona Roberta Lewandowskiego wróci do ćwiczeń i pokaże kilka metod, jak wrócić do pełni kondyncji po przebytej ciąży.

Innymi spekulacjami, nad którymi myślą fani są te, które tyczą się jej produktów kosmetycznych. Lewandowska od dawna posiada w swojej ofercie kremy na skórę, to też możliwe, że zdjęcie jej pośladków ma służyć poniekąd jako reklama dla nowego produktu. Odpowiedź na to pytanie poznamy jednak dopiero jutro.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna zmiana w przemieszczaniu po Polsce i nie tylko już za 3 dni. Pasażerowie czekali od dawna
  2. Tragedia na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca potrącił dzieci i uciekł
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Nowa tarcza z kontrowersyjnym zapisem. Pracodawca będzie mógł obciąć ci pensję nawet o połowę, nie chcesz wiedzieć na jak długo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News