Anna Lewandowska
TRICOLORS/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 23 Maja 2020

Anna Lewandowska pęka z dumy. Jej mama dokonała wielkiej rzeczy, coś pięknego

Anna Lewandowska ma kolejny powód do dumy. Po narodzinach małej Laury na początku miesiąca, znana trenerka ponownie podzieliła się z internautami swoją wielką radością. Tym razem jej przyczyną jest wielkie osiągnięcie mamy Lewandowskiej.

Lewandowska od rana śledziła program "Dzień Dobry TVN", w którym udział wzięła jej mama - Maria Stachurska. Tym razem kobieta została zaproszona do telewizyjnego studia wcale nie ze względu na sławną córkę, ale z powodu własnych dokonań. Pani Stachurska jest bowiem reżyserką, a jej nowy film niebawem trafi na ekrany. Obraz dotyczy poruszającej historii z okresu II wojny światowej.

Łukasz Piszczek prowadzi Borussię do zwycięstwa. Bayern już czuje jej oddech na plecach (WIDEO)Łukasz Piszczek prowadzi Borussię do zwycięstwa. Bayern już czuje jej oddech na plecach (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol

Anna Lewandowska gratuluje mamie

Mama Anny Lewandowskiej nakręciła film o Stanisławie Leszczyńskiej, która w 1943 roku trafiła do obozu Auschwitz-Birkenau, gdzie później została położną. Leszczyńska miała odebrać w nieludzkich warunkach ponad 3 tysiące porodów. Stachurska jest cioteczną wnuczką Leszczyńskiej i z tego względu postanowiła przybliżyć jej bohaterstwo szerszej publiczności.

Pierwsze doniesienia o produkcji filmu pojawiły się w 2018 roku. Realizacja obrazu trwała w sumie 2,5 roku. Premiera dzieła Marii Stachurskiej odbędzie się podczas 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który wystartuje 31 maja. Anna Lewandowska już złożyła mamie gratulacje za pośrednictwem Instagrama. Dodała również zdjęcie, na którym widać telewizor, na ekranie którego widzimy mamę Lewandowskiej.

Piłkarskie jaja w Niemczech. Obrońca podarował piłkę rywalowi, ten nie miał litości (WIDEO)Piłkarskie jaja w Niemczech. Obrońca podarował piłkę rywalowi, ten nie miał litości (WIDEO)Czytaj dalej

Maria Stachurska opowie rodzinną historię

Swoją rolę w produkcji filmu mieli również inni członkowie rodziny Lewandowskiej. - Jako małe dziecko zapamiętałam ją bardzo ciepło, natomiast już jako dorastająca dziewczyna spostrzegałam ją raczej jako osobę wzbudzającą respekt. Przynajmniej dzisiaj tak to mogę nazwać. Wielokrotnie rozmawiałam z moimi nieżyjącymi już wujkami i to oni inspirowali mnie do zrobienia filmu o ich matce. Przekazywali mi różne pamiątki po niej i dokumenty - opowiada Stachurska w rozmowie z magazynem "Dobre Nowiny".

Matka Lewandowskiej proponuje widzom oryginalną konstrukcję filmu. - W filmie osobą przeprowadzającą przez jej życie jest jedna z wnuczek Stanisławy Leszczyńskiej. Mierzy się ona z tym, co przeżyła babcia i jej mama w obozie. A tym samym ja się z tym mierzę - tłumaczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna zmiana w przemieszczaniu po Polsce i nie tylko już za 3 dni. Pasażerowie czekali od dawna
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. Nowa tarcza z kontrowersyjnym zapisem. Pracodawca będzie mógł obciąć ci pensję nawet o połowę, nie chcesz wiedzieć na jak długo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News