Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor - 24 Lipca 2020

Anna Lewandowska nie wytrzymała. Internautka zarzuciła jej nieudolność, reakcja trenerki zwaliła nas z nóg (FOTO)

Anna Lewandowska od wielu lat promuje zdrowy tryb życia czyli m.in. dobre odżywianie się czy treningi. Prowadząca swoją działalność na wielu płaszczyznach związanych właśnie ze zdrowym trybem życia sportsmenka postanowiła jednak ostatnio zmienić nieco narrację i zwróciła również uwagę na problem samoakceptacji. Jedna z fanek zarzuciła jednak Lewandowskiej, że ta robi to w sposób nieudolny.

Anna Lewandowska jest niezywkle popularną trenerką, którą śledzą wręcz miliony fanów i fanek. Swoją działalnością żona Roberta Lewandowskiego stara się przekonać ludzi do zmiany swoich złych nawyków żywieniowych i regularnych ćwiczeń, aby zadbać nie tylko o zdrowie swojego organizmu, ale również o wygląd ciała. Teraz jednak sportsmenka w sowich wypowiedziach stara się również poruszać kwestię samoakceptacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
Mateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizjiMateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizjiCzytaj dalej

Anna Lewandowska skrytykowana przez jedną z internautek

Całkiem niedawno Anna Lewandowska zaczęła częściej wspominać właśnie o akceptacji swojej osoby. Dalej zachęca do treningów, jednak zaznacza, że powinniśmy nie wstydzić się samych siebie, tak jak ona nie wstydzi się swojego wyglądu po drugiej ciąży. Po raz pierwszy była karateczka wspomniała parę dni temu, prezentując na zdjęciu swój brzuch pociążowy brzuch.

Kolejne dni to kolejne posty, mające na celu zwrócić uwagę na kwestię samoakceptacji i widać, że Anna Lewandowska coraz bardziej zaangażowała się w całą sprawę. W czwartek udostępniła ona kolejne zdjęcia, na których starała się porównać siebie z pozowanych zdjęć do takiej "normalnej", opatrując to długim, kolejnym już wpisem na temat zbytniej pogoni kobiet za swoimi ideałami. Wśród wielu zachwyconych fanek znalazła się jednak taka, która zarzuciła sztuczność i nieudolność w jej działaniach.

Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska odpowiada na krytykę

- W dobie social media, wszyscy możemy być poddani ocenie. SAMOAKCEPTACJA. Gigantyczny odzew na posta i wideo, które niedawno wrzuciłam na Instagram i InstaStory jest tego dowodem. Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. - to część wpisu jaki udostępniła żona kapitana reprezentacji Polski.

Anna Lewandowska

Wiele internautek pochawliło działania Lewandowskiej, jednak pojawił się też komentarz krytykujący sposób w jaki Anna stara się nawoływać do samoakceptacji, a dokładniej udostępnione przez nią zdjęcia. - Z całym szacunkiem, ale zdjęcie nr 2 nie jest zdjęciem promującym samoakceptację... tak samo, jak zdjęcie nr 1 jest zdjęciem pozowanym, ale w "satyryczny" sposób. Dużo lepszym pomysłem byłoby pokazanie zdjęcia w żaden sposób niepozowanego. Bez makijażu, ułożonych włosów itd. Pozdrawiam! - napisała użytkowniczka Instagrama.

Anna Lewandowska wpis ten odebrała jako atak i postanowiła szybko odpowiedzieć - Z całym szacunkiem, ale to już kolejny post, w którym szukasz dziury na siłę... Dystans, o to tu chodzi. Oraz o zrobienie zdjęcia ładnego, w lepszym ujęciu, pod lepszym kątem.... a zdjęcie zrobione z przymrużeniem oka - odpowiedziała ostro sportsmenka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Kancelaria Andrzeja Dudy przekazała tragiczną wiadomość
  2. Wielu nie wie, a urzędnik przemilczy. Niektórzy emeryci mogą dostać nawet 2080 zł do emerytury
  3. Polska rakieta wyleci w kosmos. Prace rozpoczęte
  4. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  5. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  6. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News