Anna Lewandowska
YouTube myfintesspl
Autor Piotr Mika - 24 Września 2020

Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem Lewandowskim to jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Znana trenerka prowadzi dużo własnych przedsięwzięć i jest mocno skupiona na rozwoju własnej kariery. Jednakże Lewandowscy nie zapominają o potrzebujących i często włączają się akcje charytatywne i podobnie jest w tym przypadki.

Anna Lewandowska stara się wykorzystać swoja popularność nie tylko do promowania swoich produktów ale również do pomagania innym. Teraz popularna trenerka prosi o pomoc w zbiórce dla chorego dziecka, którego leczenie jest niezwykle kosztowne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)
  2. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  3. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przez lata jego występy śledziły miliony na całym świecieTragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przez lata jego występy śledziły miliony na całym świecieCzytaj dalej

Anna Lewandowska wspiera zbiórkę dla chorej Darii

O tym, że Lewandowscy nie zapominają o pomocy dla innych świadczy m.in. sytuacja z tego roku, gdy para postanowiła przekazać milion euro na walkę z koronawirusem. Teraz Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje prawie 3 mln osób, udostępniła relację, w której prosi o pomoc dla chorej dziewczynki.

Daria ma ledwie 9 miesięcy i choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynka potrzebuje niewyobrażalnie drogiej terapii genowej, aby mieć szansę na przeżycie. Co więcej, lek musi zostać podany jak najszybciej, ponieważ choroba postępuje z każdym dniem, powodując nieodwaracalne uszkodzenia w jej organizmie.

Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyWściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyCzytaj dalej

Dramatyczna walka o życie dziecka

Dla małej Darii i jej rodziców diagnoza postawiona przez lekrzy była jak wyrok. - Gdy miała 4,5 miesiąca, zdiagnozowano u niej rzadką genetyczną chorobę – rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Bez jakiegokolwiek leczenia zabija dzieci często przed ukończeniem 2 roku życia… Dostaliśmy wyrok - czytamy we fragmencie opisu zbiórki.

- Z USA dostaliśmy już kosztorys terapii genowej - jedynego sposobu, by powstrzymać postęp choroby. Niestety, to najdroższe leczenie świata. Mamy tylko kilka miesięcy, by zebrać ponad 10 milionów złotych. Podanie leku jest możliwe tylko do 2 roku życia, ale im szybciej, tym lepiej - terapia zatrzymuje chorobę, ale nie cofnie tego, co już odebrała. A z każdym dniem zabiera coraz więcej… - czytamy dalej.

Tak wysoka kwota jest praktycznie nieosiągalna dla zwykłych ludzi, dlatego ważne jest, by jak najwięcej osób wpłaciło na zbiórkę dla małej Darii. Do tej pory udało się zebrać już ponad 1,6 mln złotych, to jednak wciąż za mało, aby móc uratować Darię. Link do zbiórki znaleźć można TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Miała sesję zdjęciową w CKM-ie. Teraz przyznaje, że nie chce się już "wygłupiać", i że przez miłość „schrzaniła swoją karierę”
  4. Gwiazda polskiego sportu oszukana na wielkim turnieju? Została niesłusznie wykluczona, ma dowody
  5. Nie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużyny
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News