Anna Lewandowska
Piotr Molecki/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 25 Maja 2020

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę 6 maja tego roku. Żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała, jak wygląda jej brzuch 17 dni po porodzie. Do zdjęcia dodała wpis, w którym zdradziła prawdę na temat macierzyństwa oraz procesie dochodzenia do formy po ciąży.

Anna Lewandowska wielokrotnie wspominała o tym, jak ważna jest aktywność w ciąży. Sportsmenka zachęcała przyszłe mamy do ćwiczeń, jeśli tylko lekarz wyraził na to zgodę. Lewandowska postanowiła podzielić się intymnym zdjęciem z innymi młodymi mamami i dodać im motywacji do ćwiczeń oraz otuchy.

Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważająceBokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważająceCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Anna Lewandowska po porodzie zachwyca figurą

W najnowszym wpisie trenerki na Instagramie widzimy cztery zestawione ze sobą zdjęcia, na których żona Roberta Lewandowskiego pokazywała brzuch w różnych okresach swojego życia. Pierwsza fotografia została zrobiona w ósmym miesiącu pierwszej ciąży, druga po 12 miesiącach od narodzin Klary, trzeci w ósmym miesiącu drugiej ciąży, a czwarta w 17. dniu po drugim porodzie.

Lewandowska wyznała, że długo zastanawiała się, czy opublikować tak osobiste zdjęcie. Za jego pomocą postanowiła jednak przekonać wszystkich którzy maja wątpliwości, do tego, jak wielkie znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. - Mam nadzieję, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda - czytamy na Instagramie żony kapitana reprezentacji Polski.

Uwielbiany przez kibiców mistrz walczy o życie. Straszna choroba przykuła go do łóżkaUwielbiany przez kibiców mistrz walczy o życie. Straszna choroba przykuła go do łóżkaCzytaj dalej

"Bez presji", ale aktywnie

Lewandowska podkreśla, że nie narzuca sobie zbyt dużego tempa powrotu do pełni formy. - Chcę podkreślić, że nie narzuciłam sobie żadnej presji. Połóg przebiega tak, jak to powinno wyglądać – naturalnie, zdrowo i spokojnie - napisała żona Roberta Lewandowskiego. - To czas, kiedy skupiam się na maleństwie oraz na łączącym więzi karmieniu piersią - podkreśliła, przypominając przy okazji, że po porodzie naturalnym czas połogu wynosi sześć tygodni.

Na fotografii widzimy, że mimo niedawnej ciąży, Lewandowskiej nie zostało zbyt wiele kilogramów do zrzucenia, a jej sylwetka jest niemal nienaganna. Trenerka podkreśla jednak, że ważne jest, by nie porównywać się do innych, bo każda ciąża jest inna, ale jeśli tylko jest to możliwe, to zachęca młode mamy do treningów.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna zmiana w przemieszczaniu po Polsce i nie tylko już za 3 dni. Pasażerowie czekali od dawna
  2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. Szumowski o opcji ponownego zamknięcia gospodarki. Zaskakujące stanowisko ministra

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News