Anna Lewandowska
Instagram.com/_rl9
Autor Piotr Mika - 25 Sierpnia 2020

Anna Lewandowska urządziła Robertowi namiętne powitanie po triumfie w LM. Wszystko pokazała (FOTO)

Anna Lewandowska może być niezwykle dumna ze swojego męża. Robert Lewandowski spełnił swoje piłkarskie marzenia i razem z Bayernem Monachium sięgnął po puchar Ligi Mistrzów. Polak na początku mógł świętować tylko z kolegami z drużyny, jednak teraz wrócił do domu, gdzie mógł liczyć na gorące powitanie.

Anna Lewandowska w piątek 21 sierpnia składała swojemu mężowi życzenia z okazji jego 32. urodzin. Jednym z nich było, aby ten spełnił swoje największe sportowe marzenie, czyli wygrał Ligę Mistrzów. Dwa dni później jej życzenia się spełniły i Robert sięgnął po to niezwykle prestiżowe trofeum.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Szczególnie zagrożone są dzieci
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
Robertowi Lewandowskiemu kończy się kontrakt. Wielki transfer bardzo prawdopodobnyRobertowi Lewandowskiemu kończy się kontrakt. Wielki transfer bardzo prawdopodobnyCzytaj dalej

Anna Lewandowska przygotowała specjalne powitanie

Cały turniej "final eight" Ligi Mistrzów wraz z finałem odbywał się przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa w Lizbonie, gdzie piłkarze nie mogli liczyć na towarzystwo swoich żon i partnerek. W pierwszych godzinach po zwycięstwie mogli świętować tylko we własnym gronie, jednak już niedługo później cały zespół mógł już wrócić do Niemiec.

Internet zalała fala zdjęć i nagrań z szalonej celebracji zawodników Bayernu Monachium. Nie zabrakło na nich oczywiście Lewego, który nie ukrywał wzruszenia, jednak później rzucił się w wir zabawy. Niezwykle popularne stało się zdjęcie, jak Robert Lewandowski zabrał nawet swoje nowe trofeum ze sobą do łóżka.

Po takim sukcesie było wiadome, że Anna Lewandowska przygotuje dla swojego męża niezwykłe przywitanie. Żona Roberta od początku bardzo wspiera go we wszystkich jego przedsięwzięciach i wyzwaniach, więc nic dziwnego, że teraz oboje mają prawo do hucznego świętowania.

Robert Lewandowski nagrał wideo z szatni Bayernu Monachium. Nagle zwrócił się do swojego kolegi, jego słowa podbiły siećRobert Lewandowski nagrał wideo z szatni Bayernu Monachium. Nagle zwrócił się do swojego kolegi, jego słowa podbiły siećCzytaj dalej

Namiętny pocałunek i specjalny tort

Na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie na którym w wyjątkowy sposób wita swojego męża. Fotce towarzyszy również emocjonalny wpis, w którym popularna trenerka gratuluje mężowi i stawia go jako wzór. - Nasz Mistrz jest już z nami jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek... Dumna! - napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska

Oprócz namiętnego pocałunku na zdjęciu możemy również zobaczyć, że dla Roberta został przygotowany również tort w kształcie pozłacanej piłki, która normalnie widnieje w logo Ligi Mistrzów. Na wszystko to Robert Lewandowski w pełni sobie zasłużył.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebywałe odkrycie w Chinach. Naukowcy po prostu oniemieli
  2. Mężczyzna chciał popisać się przed znajomymi, nagle wszyscy zamarli. Nieprawdopodobne nagranie
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News