Anna Lewandowska
Instagram/annalewandowskahpba
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 26 Września 2020

Mało kto wie, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Córka jest bardzo dumna z jej dokonań (FOTO)

Anna Lewandowska chętnie opowiada o swojej mamie, którą uznaje za jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Poza wychowaniem jednej z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce pani Maria Stachurska ma również inne dokonania na swoim koncie. Dla wielu osób mogą być one zaskoczeniem.

Żona Roberta Lewandowskiego wiele zawdzięcza swojej mamie. Maria Stachura wychowywała ją w pojedynkę po tym jak rodzinę opuścił jej ojciec. Lewandowska często podkreśla, że jest bardzo związana z matką i jest dumna z jej dokonań. Popularna trenerka po raz kolejny przypomniała o swojej mamie, publikując jej zdjęcie na Instagramie.

Nie żyje legendarna postać polskiego sportu. Był ikoną uwielbianej przez miliony dyscyplinyNie żyje legendarna postać polskiego sportu. Był ikoną uwielbianej przez miliony dyscyplinyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Przełomowe odkrycie astronomów. Znaleźli planetę podobną do Ziemi
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"

Anna Lewandowska doceniła mamę

- Bez niej nie byłabym tym, kim jestem. To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii, zdroworozsądkowości i obiektywizmu. To ona pokazała mi, że kiedy jest czas na łzy, to trzeba je wypłakać i że szczęście najlepiej smakuje z najbliższymi. To ona pokazała mi, że w życiu nie ma tylko czerni i bieli, ale są różne odcienie szarości. To ona jest zawsze, kiedy tego potrzebuję. Wysłucha, przytuli i doradzi - pisała w 2019 roku Lewandowska o swojej mamie na Instagramie.

Stachura realizuje się zawodowo jako reżyserka. W czerwcu tego roku na ekrany trafił jej film "Położna". Dokument opowiada o losach jej ciotecznej babci Stanisławy Leszczyńskiej, która w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau odebrała ponad 3 tys. porodów.

Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Czytaj dalej

Kolejny projekt mamy Anny Lewandowskiej

Wszystko wskazuje na to, że pani Maria Stachura dopiero się rozkręca i wkrótce będziemy mogli zobaczyć jej kolejne dzieło. - Mama pracuje nad premierą filmu dokumentalnego. Już wkrótce... Dumna - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Lewandowska i jej mama są ze sobą bardzo silnie związane. Obecnie mama znanej trenerki przebywa razem z córką w Monachium, gdzie razem z mężem mieszka Anna Lewandowska.Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. "Jeden z dziesięciu": Na wizji padły kuriozalne odpowiedzi. Sam Tadeusz Sznuk się nie spodziewał
  3. Robert Lewandowski się wygadał. Ujawnił tajemnicę Bayernu Monachium, wszystko wyszło na jaw
  4. Wielkie zmiany w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Jedna z nich wyjątkowo zasmuci polskich kibiców
  5. Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Jest doskonale znana wielu Polakom
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News