Anna Lewandowska apel
screen youtube.com/Onet Rano
Autor Łukasz Kowalski - 26 Października 2020

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w Polsce i zaapelowała do wszystkich. "Bądźmy silni, nie poddawajmy się"

Anna Lewandowska podobnie jak większość ludzi na świecie stała się ofiarą pandemii koronawirusa. Polka w ostatnich dniach przebywa w Tatrach gdzie zażywa świeżego powietrza. W pewnym momencie Lewandowska zwróciła się z pilnym apelem do swoich fanów. Chodzi o pandemię i przestrzeganie zasad związanych z pandemią koronawirusa.

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najbardziej popularnych trenerek fitness. Oprócz tego jest jednym z największych autorytetów związanych ze zdrowym odżywianiem. Polka w ostatni czasie wykorzystuje swoją popularność do tego, aby wypowiadać się na ważne tematy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Mamy oficjalne potwierdzenie. Zacznie się już w poniedziałek w całej Polsce, wszyscy muszą się przygotować
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii
Mariusz Pudzianowski nagle pojawił się w TVP. Składamy się ze śmiechu, zrobił prawdziwe show (WIDEO)Mariusz Pudzianowski nagle pojawił się w TVP. Składamy się ze śmiechu, zrobił prawdziwe show (WIDEO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska pilnie zaapelowała do fanów

W ostatnim czasie Lewandowska w mocnym wpisie zaprotestowała przeciwko obostrzeniom wprowadzanym przez rząd. Polka bardzo stanowczo zareagowała na zamknięcie przez rząd siłowni. Trenerka dodała wymowną grafikę, do tego zamieściła zdjęcie z bardzo mocnym podpisem.

- Wspieram całym sercem naszą branżę. Łączę się z całym moim teamem, ale i z każdym trenerem. Bardzo mi przykro. Pamiętajmy, że nic tak nie wspiera odporności, jak świadomość, którą od lat jako Wasi trenerzy, wspólnie budujemy, na temat zdrowego trybu życia - napisała na Instagramie.

Trenerka fitness nie poprzestaje na promowaniu własnej marki za pomocą mediów społecznościowych. Zdarza jej się tez czasem komentować otaczającą nas rzeczywistość, która nie zawsze jest związana ze sportem. Latem sportsmenka namawiała swoich obserwujących do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich.

Polka teraz przebywa w Tatrach, gdzie zażywa świeżego powietrza. Swój pobyt w polskich górach szczegółowo relacjonuje w mediach społecznościowych. Na najnowszych zdjęciach możemy oglądać sportsmenkę w pięknych okolicznościach przyrody.

Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr Żyła chwali się nowym członkiem swojej rodziny, pokazał go wraz z nową narzeczoną (FOTO)Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr Żyła chwali się nowym członkiem swojej rodziny, pokazał go wraz z nową narzeczoną (FOTO)Czytaj dalej

Ważne słowa Lewandowskiej

W pewnym momencie swojej wędrówki zwróciła się z pilnym apelem do swoich fanek. Lewandowska przekazała pilną wiadomość dotyczącą obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Padły bardzo ważne słowa.

- Wiem, że tęsknicie za normalnym życiem sprzed COVID-u, ja też. Czytam, że tęsknicie za uśmiechami, których teraz nie widać. Ja też za nimi bardzo tęsknie. Tęsknota za wszystkim tym, co budowało w nas poczucie bezpieczeństwa - powiedziała Lewandowska na swoim nagraniu.

- Bądźmy silni, nigdy się nie poddawajmy, pomagajmy sobie i bądźmy dla siebie wsparciem - dodała trenerka w swoim wpisie. Zaraz pod zdjęciami z Tatr fani wyrazili swój zachwyt słowami Lewandowskiej. Nie brakowało także przemyśleń internautów na ten temat.

"Najbardziej tęsknię za rodziną z Polski, której nie mogę zobaczyć już tak długo", "Zdecydowanie tęsknię za "normalnością"", "Dajesz siłę, szefowo!", "Potrzebowałam tego wpisu" - komentowali pod zdjęciami zachwyceni fani.

Polka wykorzystuje też swoje media społecznościowe i rzeszę obserwujących do promowanie zdrowych postaw. Lewandowska w ostatnim czasie mówiła bardzo dużo o sprawach, które dotykają tysiące jej fanek. Trenerka poświęciła w ostatnim czasie bardzo dużo miejsca w swoich mediach społecznościowych tematowi samoakceptacji.

Anna Lewandowska apel

Anna Lewandowska apel

Anna Lewandowska apel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska nie chce przerwać milczenia. Jej opinia ws. aborcji sprzed lat mówi wszystko
  2. W stronę Ziemi leci ogromna asteroida. Jej prędkość jest porażająca, uderzenie miałoby katastrofalne skutki
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. BMW kompletnie zniknęło po uderzeniu w drzewo. Części były rozrzucone jak po katastrofie samolotu
  7. Czy program TVP rozważał przywrócenie tortur wobec kobiet? Tak, to prawda

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News