Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 27 Sierpnia 2020

Anna Lewandowska pokazała nieznane zdjęcia z dzieciństwa. Klara i Laura są do niej podobne? (FOTO)

Anna Lewandowska ma za sobą bardzo intensywne dni. Polka bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz nagraniach do kolejnych programów telewizyjnych. Żona Roberta Lewandowskiego pojawiła się wcześniej gościnnie na planie programu "Top model", a teraz bierze udział w tajnym projekcie, przy okazji chwaląc się zdjęciami z dzieciństwa.

Anna Lewandowska mimo bardzo intensywnych ostatnich dni znalazła również chwilę na świętowanie wraz ze swoim mężem jego największego sportowego triumfu - zdobycia z Bayernem Monachium Ligi Mistrzów. Teraz jednak znów wróciła do pracy, przy okazji dzieląc się wcześniej nieznanymi zdjęciami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętać
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przed chwilą się zaczęło. Żywioł bezlitośnie uderzył w Polskę, gigantyczne zniszczenia
Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska pokazuje zdjęcia z dzieciństwa

W ostatnim czasie żona Roberta Lewandowskiego nie narzeka na brak zajęć, sesje zdjęciowe, nagrania, a teraz "top secret project", który wymagał od popularnej trenerki dostarczenia starych zdjęć z dzieciństwa. Te na plan przywiozła mama polskiej gwiazdy, Maria Stachurska.

- Słuchajcie, właśnie na planie wybieram moje zdjęcia z młodości. Dowiozła je przed chwileczką moja mama - relacjonowała na swoim Instagramie Anna Lewandowska - taki ancymon był ze mnie - żartowała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska

Justyna Żyła triumfuje. Wspomniała o synu, by wbić szpilkę Piotrowi? (FOTO)Justyna Żyła triumfuje. Wspomniała o synu, by wbić szpilkę Piotrowi? (FOTO)Czytaj dalej

Zdjęcia do tajnego projektu

Warto zwrócić uwagę na to, że Anna Lewandowska nie rzadko dzieli się swoimi zdjęciami z dzieciństwa, jednak tak małej Ani nie mieliśmy okazji jeszcze oglądać. Dzięki temu możemy sprawdzić, czy małe Klara oraz Laura są podobne do swojej mamy.

Jednakże cała relacja Anny Lewandowskiej dotyczyła pewnego tajnego projektu. Polka nie podała wiele szczegółów i zdradziła tylko, że możemy oczekiwać czegoś niezwykłego. - Jesteśmy na planie, ale nie mogę powiedzieć jeszcze na jakim, bo to jest "top secret project". Jeszcze nie zdradzę, ale... będzie duże bum - zapowiedziała Anna Lewandowska.


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd odrzucił dzisiaj obniżkę, którą sam obiecał. Wszyscy jej oczekujący usłyszeli jedną odpowiedź
  2. Naukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nóg
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News