Anna Lewandowska
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 28 Stycznia 2020

Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie rzekomego konfliktu z Chodakowską. Wymowne słowa gwiazdy

Anna Lewandowska zazwyczaj nie wypowiada się na temat swoich konkurentek na rynku fitness. Tym razem jednak fani ją do tego zmusili. Doczekaliśmy się nieoczekiwanie wymownych słów z jej strony.

Anna Lewandowska bardzo unikała do tej pory wypowiedzi na temat wszystkich kobiet, które razem z nią działają na rynku fitness. Nie można się temu dziwić, bowiem najprawdopodobniej starała się ona zwyczajnie unikać reklamowania konkurencji. Czasami jednak dochodzi do sytuacji, w której po prostu musi ona powiedzieć coś na temat słów swoich rywalek o serce klienta.

Żona Roberta Lewandowskiego została zapytana na swoim Instagramie przez jednego z fanów o to, co sądzi o niedawnym wpisie jej największej rywalki. Doczekaliśmy się bardzo wymownych słów, które w zasadzie nie wyjaśniły nam zbyt wiele, jednak jasno pokazały, jakie jest nastawienie Anny Lewandowskiej do całej sytuacji.

Adam Małysz ma pilny apel do Polaków. Ważne słowa legendy polskiego sportuAdam Małysz ma pilny apel do Polaków. Ważne słowa legendy polskiego sportuCzytaj dalej

Anna Lewandowska zabrała głos na Instagramie

Nie od dziś wiadomo, że Anna Lewandowska nie żyje w dobrych stosunkach z Ewą Chodakowską, inną znaną instruktorką fitness cieszącą się gigantyczną sławą w internecie. Obie panie cieszą się milionami fanów w mediach społecznościowych, jednak prywatnie ponoć nie pałają do siebie sympatią. Do tej pory jednak nie pojawiały się żadne wpisy o ich wrogości.

Teraz jednak doczekalismy się wymownych słów. Ewa Chodakowska przyznała niedawno, że na jej profilu pojawiały się negatywne wpisy, które miały być ponoć sponsorowane przez Annę Lewandowską. Gwiazda została o to zapytana.

Anna Lewandowska cieszy się milionami fanów

- Wybacz, ale nie będę tego komentować... Przepraszam Cię, ale u mnie nie znajdziesz miejsca na tego typu oskarżenia... - powiedziała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

fot. Piotr Molecki/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News