Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 28 Lipca 2020

Anna Lewandowska przyjmie jedno z najcięższych wyzwań w swojej karierze. Polska gwiazda apelowała o pomoc, "Jestem gotowa"

Anna Lewandowska nie ustaje w swoich przedsięwzięciach i zaprasza kolejne gwiazdy do swoich wyzwań i zadbania o zdrowie. Teraz sportsmenka postara się pomóc innej polskiej gwieździe w zgubieniu zbędnych kilogramów. Dla żony Roberta Lewandowskiego może to zadanie może być jednak niezwykle wymagające.

Anna Lewandowska nie zatrzymuje się ani na chwilę. Teraz polska trenerka fitness nominowała do swojego "fighter challange" Particię Kazadi, o czym poinformowała na swoim Instagramie, publikując intrygujące nagranie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Trwa ewakuacja 80 tys. mieszkańców. Rząd wydał rozporządzenie. Sytuacja na świecie jest niepokojąca
Wielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemWielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemCzytaj dalej

Anna Lewandowska bierze na warsztat Patricię Kazadi

Żona kapitana reprezentacji Polski zaprasza do swoich treningów wielu celebrytów, starając się promować zdrowy tryb życia, ale również opierający się na nim swój biznes. Tym razem Anna Lewandowska nominowała do wspólnych treningów Patricię Kazadi, która chce pozbyć się nadprogramowych kilgoramów.

Ta akcja może być jednak sporym wyzwaniem dla samej Lewandowskiej. była reprezentantka Polski w karate opublikowała na Instagramie nagranie, w którym motywuje swoją nową podopieczną. - powtarzaj za mną: dam radę, mogę zrobić wszystko - mówi na początku Lewandowska, a Kazadi powtarza za nią słowo w słowo - jestem gotowa zgubić te zbędne kalorie - kontynuuje sportsmenka, a jej koleżanka z werwą powtarza również to zdanie.

Problem zaczyna się, gdy Lewandowska zachęca dalej - Jestem gotowa zrezgynować z fast foodu i alkoholu - mówi Lewandowska, na co Patricia Kazadi traci pewność siebie i już z mniejszym przekonaniem odpowiada to samo co wcześniej - jestem gotowa zgubić te zbędne kalorie. Wygląda na to, że przed polską trenerką dużo pracy.

Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)Czytaj dalej

Powrót Lewandowskich do normalności

Całkiem niedawno państwo Lewandowscy bawili zagranicą, wypoczywając przed kolejnymi wyzwaniami. Choć w przypadku Anny trudno mówić całkiem o wypoczynku, gdyż nawet na urlopie prowadziła ona swój "fighter challange". Więcej, choć niewiel, relaksu miał Robert Lewandowski, jednak także on musiał wrócić już do Monachium, aby rozpocząć przygotowania do najważniejszych meczów w kończącym się sezonie, czy fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W rewanżu 1/8 finału jego Bayern zmierzy się bowiem z Chelsea (bawarczycy wygrali pierwsze spotkanie 3:0).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Bankomat przy aptece był niedopuszczalny. Błąd WIF kosztował 3 lata
  3. Gdy rzeka wpływa do oceanu. Niesamowity widok ujścia rzeki Fraser
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News