Anna Lewandowska domek
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 28 Października 2020

Anna Lewandowska wybrała się na urlop w góry. Wiemy, ile kosztuje domek, który wynajęła. Ogromne zaskoczenie

Anna Lewandowska jest niezwykle zajęta w ostatnim czasie. Trenerka bardzo mocno angażuje się w prowadzone przez siebie projekty, a do tego jest mamą dwóch małych córek. W ostatnich dniach znalazła chwilę na odpoczynek. Polka udała się w Tatry, aby tam odetchnąć. Wiadomo, gdzie się zatrzymała Lewandowska. Cena za noc w tym miejscu zaskakuje.

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek fitness. Do tego stała się autorytetem w sprawie zdrowego odżywiania. Sportsmenka dzięki swojej działalności dorobiła się całej rzeczy fanów i obserwatorów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tata
  2. Internauta zapytał córkę Kaczyńskiej o protesty ws. aborcji. Odpowiedź zwaliła wielu z nóg
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Nie żyje słynny polski skoczek narciarski. Miał na koncie wiele sukcesów, fani pogrążyli się w żałobieNie żyje słynny polski skoczek narciarski. Miał na koncie wiele sukcesów, fani pogrążyli się w żałobieCzytaj dalej

Anna Lewandowska wsparła protesty kobiet

Jej konta w mediach społecznościowych obserwują miliony. Tylko jej profil na Instagramie ma ponad 3 miliony "followersów". Swoje zasięgi Lewandowska wykorzystuje także, aby poruszyć ważne społecznie tematy.

Sportsmenka w swoich mediach społecznościowych promuje nie tylko treningi i zdrowe odżywianie, ale także wiele ważnych społecznie kwestii. Latem zachęcała do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich, a ostatnio wypowiedziała się na temat obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa.

W ostatnim czasie Lewandowska w mocnym wpisie zaprotestowała przeciwko obostrzeniom wprowadzanym przez rząd. Polka bardzo stanowczo zareagowała na zamknięcie przez rząd siłowni. Trenerka dodała wymowną grafikę, do tego zamieściła zdjęcie z bardzo mocnym podpisem.

- Wspieram całym sercem naszą branżę. Łączę się z całym moim teamem, ale i z każdym trenerem. Bardzo mi przykro. Pamiętajmy, że nic tak nie wspiera odporności, jak świadomość, którą od lat jako Wasi trenerzy, wspólnie budujemy, na temat zdrowego trybu życia - napisała na Instagramie.

Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tataMało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tataCzytaj dalej

Wiadomo gdzie wypoczywała Lewandowska

Trenerka zabrała także głos w sprawie ostatnich wydarzeń w kraju. Polka skomentowała czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego oraz protesty w kraju. Lewandowska wsparła swoje rodaczki, które strajkują na ulicach całego kraju.

- Wierzę jednak, że są obszary życia, które powinny być rozstrzygane w sumieniach, a wkraczanie polityków w te obszary, jest naruszeniem nie tylko praw kobiet, ale ogólnie praw człowieka. Wierzę w prawo do przeciwstawiania się takim decyzjom, do smutku, do gniewu i do wyrażania tych emocji głośno i wyraźnie - napisała.

W tym intensywnym czasie znalazła także chwilę na odpoczynek. Lewandowska ostatnich kilka dni spędziła w Tatrach w Kościelisku. W swoich mediach społecznościowych dokładnie relacjonowała swój odpoczynek.

Na zakończenie swojego pobytu w górach Lewandowska postanowiła pochwalić się domkiem, w którym wypoczywała. Trenerka potrzebowała za gościnę i poleciła miejsce swojego odpoczynku. Portal Plotek.pl postanowił sprawdzić, ile kosztuje noc w domku, który wynajęła Lewandowska.

Sportsmenka postawiła na bardzo urokliwe miejsce. Jak się okazuje, nie są to wielkie luksusy, a na pobyt w domku, w którym odpoczywała Lewandowska, może pozwolić sobie każdy. Cena za noc wynosi ok. 370 złotych.

Anna Lewandowka domek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne wydarzenia w nocy i z samego rana w Polsce. Są ofiary śmiertelne w wypadku
  2. Naukowcy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia związanego z Arką Przymierza. Znaleziono tajemnicze ślady
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Kradł na niespotykaną skalę. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News