Anna Lewandowska strajk kobiet
YouTube - TVN
Autor Piotr Bernaciak - 28 Października 2020

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobom

Anna Lewandowska zdecydowała się przerwać milczenie na temat Strajku Kobiet, który odbywa się w ostatnich dniach niemalże codziennie w wielu miastach w Polsce. Jej wypowiedź zyskała poparcie, ale było również wielu takich, którzy oburzali się na jej słowa.

Anna Lewandowska do tej pory nie zabierała zbyt często głosu w sprawie, która zajęła dyskusje Polaków od dłuższego czasu. Kobieta nie wypowiadała się bezpośrednio na temat Strajku Kobiet, które wychodzą na ulice niemalże codziennie od kilku dni.

Wiele osób oczekiwało, że gwiazda zdecyduje się na jasne zajęcie stanowiska i wsparcie osób strajkujących na ulicach miast i miasteczek. Dopiero teraz jednak Anna Lewandowska zdecydowała się odpowiedzieć na prośby swoich fanów.

Jej słowa spotkały się z wielkim szacunkiem, choć pojawiło się również wiele osób, które nie kryją, że są rozczarowane jej podejściem do jednej z najważniejszych spraw dotyczących społeczeństwa w naszym kraju.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  2. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne informacje. W nocy pojawił się ważny komunikat
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko
Anna Lewandowska nagle zjawiła się na Strajku Kobiet. Jedna rzecz zaskoczyła tysiące PolakówAnna Lewandowska nagle zjawiła się na Strajku Kobiet. Jedna rzecz zaskoczyła tysiące PolakówCzytaj dalej

Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie Strajku Kobiet

Anna Lewandowska niewątpliwie uchodzi w naszym kraju za autorytet. Kobieta bardzo regularnie jest proszona o komentarz w ważnych sprawach, a jej zdanie spotyka się z wielomilionową widownią. Nie inaczej jest w przypadku tematu, który dotyczy każdego z nas.

Początkowo Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat strajków w Polsce ze sporym dystansem, jednak dziś doczekaliśmy się bezpośredniego komentarza z jej strony. Kobieta nie ukrywa, że zależy jej na szczęściu każdej kobiety, co chciała jasno wyrazić poprzez swój najnowszy wpis na Instagramie.

- Wiele z Was oczekuję, że ponownie wypowiem się w sprawie obecnego konfliktu, że mocniej i bardziej jednoznacznie zaangażuję się w walkę o prawa kobiet. Rozumiem to. Myślę jednak, że prowadzę tę walkę od lat. Na swój sposób, tak jak potrafię najlepiej. Wspierając Was w samorozwoju, w budowaniu pewności siebie, w dodawaniu Wam siły i motywacji - stwierdziła żona Roberta Lewandowskiego.

Znana trenerka fitness od wielu lat jest zaangażowana w pracę z kobietami, które chcą walczyć o perfekcyjną sylwetkę, pomaga im w wielu problemach publikując liczne porady w mediach społecznościowych. Teraz poczuła się jednak ponownie wywołana do odpowiedzi.

- Chciałam, abyście wierzyły w siebie, ale nigdy nie mówiłam Wam jak macie myśleć, co macie mówić. Nie uważam, że wszystko wiem najlepiej, bo nie wiem i nie chce zawieść Waszego zaufania. Dlatego nie wypowiadam się na tematy polityczne i choć nie ukrywam swojego przywiązania do wartości chrześcijańskich, to nie nadaję im barw partyjnych, nigdy niczego nie narzucam, nie oceniam i widzę wartość w tym, że potrafimy się różnić i wspierać jednocześnie - stwierdziła Anna Lewandowska.

Joanna Jędrzejczyk kusi swoim ciałem. Gorące zdjęcie w samym bikini rozpaliło tysiące Polaków (FOTO)Joanna Jędrzejczyk kusi swoim ciałem. Gorące zdjęcie w samym bikini rozpaliło tysiące Polaków (FOTO)Czytaj dalej


Anna Lewandowska wyraziła swojąopinię

Wiele osób zaczęło wspierać Annę Lewandowską i doceniać to, że nie staje jednoznacznie po jednej ze stron sporu, otwarcie mówiąc, że zawsze jest za tym, by walczyć o prawa człowieka. Pojawiły się jednak także krytyczne głosy.

Niektóre osoby głośno mówią, że gwiazda formatu Lewandowskiej powinna znacznie otwarciej opowiedzieć się po stronie strajkujących, bowiem taka wypowiedź w zasadzie nie jest głosem wsparcia dla osób walczących o swoje prawa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy przegapili informację. Sanepid pyta o miejsce na zbiorowe mogiły. Przerażające doniesienia
  2. Koniecznie usuń niebezpieczne aplikacje ze smartfona. Mogą być zainfekowane wirusami
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko
  4. Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacji
  5. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  6. Podjedziesz pod dystrybutor i się porządnie zdziwisz. Wpływ pandemii jest jeszcze większy
  7. Czy program TVP rozważał przywrócenie tortur wobec kobiet? Tak, to prawda

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News