Anna Lewandowska poród
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Anna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jaw

Anna Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży i kibice od kilku dni zastanawiają się, kiedy na świat przyjdzie drugi potomek trenerki fitness i kapitana reprezentacji Polski. W końcu jednak kobieta zabrała głos w tej sprawie.

Anna Lewandowska wciąż przebywa w Monachium, gdzie spędza czas wraz ze swoim mężem przygotowującym się do powrotu sezonu Bundesligi. Robert Lewandowski wyeliminował już kontuzję i ćwiczy na pełnych obrotach wraz z zespołem Bayernu Monachium. Dla piłkarza to wyjątkowy czas w życiu, bo zbliża się czas narodzin jego drugiego potomka.

Kibice wciąż nie znają daty porodu Anny Lewandowskiej. Wiemy jedynie, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży i że narodziny dziecka odbędą się już w najbliższych dniach, jednak dokładny termin nie został podany. Sama Anna Lewandowska postanowiła odnieść się do tej sprawy na swoim Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Nie żyje bardzo młody piłkarz, miał przed sobą całą karierę. Zginął z wyjątkowo przykrego powodu, kibice w żałobieNie żyje bardzo młody piłkarz, miał przed sobą całą karierę. Zginął z wyjątkowo przykrego powodu, kibice w żałobieCzytaj dalej

Anna Lewandowska ujawniła prawdę

Poród Anny Lewandowskiej przypadł na czas, gdy znana trenerka fitness może spędzać mnóstwo czasu wraz ze swoim mężem. Robert nie musi obecnie jeździć na mecze ligowe i jest do dyspozycji swojej żony niemalże w każdej chwili, dlatego niebawem powinniśmy usłyszeć wiadomość o tym, że kobieta przywitała na świecie nowego potomka.

Tym razem Anna Lewandowska postanowiła udostępnić kolejny wpis na Instagramie, informując o tym, że zamierza w najbliższym czasie odbyć kolejny trening. Jak dodała w swojej relacji w mediach społecznościowych, "niektórzy trochę się pospieszyli", co najprawdopodobniej oznacza, że na poród przyjdzie nam poczekać jeszcze przynajmniej kilka dni.

Dawny rywal Adama Małysza poderwał piękną Polkę. Zdradził, co zrobił pod jej kołdrą (FOTO)Dawny rywal Adama Małysza poderwał piękną Polkę. Zdradził, co zrobił pod jej kołdrą (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska zwróciła się do fanów

Zachęcenie do kolejnych ćwiczeń może oznaczać, że narodziny dziecka Anny Lewandowskiej nie są jeszcze perspektywą najbliższych kilkudziesięciu godzin, lecz raczej kilku najbliższych dni. Póki co gwiazda kontynuuje treningi, co może wskazywać na to, że wciąż czuje się w stanie uprawiać aktywność fizyczną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna wiadomość dotycząca granic Polski. Jest potwierdzenie premiera, Polacy się ucieszą
  2. Powstała mapa koronawirusa na Mazowszu. Liczba chorych w Warszawie inna niż myślałeś
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Polski biznesmen poszukiwany listem gończym. Jeszcze niedawno jego produkty kupowaliśmy niemal wszyscy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News