Anna Lewandowska wpadka
instagram - Anna Lewandowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 29 Maja 2020

Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. "Gdy mówiłam prawdę Robertowi, byłam zszokowana"

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. 6 maja na świat przyszła druga córka jej i jej męża Roberta Lewandowskiego. Trenerka wyznała, że planowała z dzieckiem kolejne dziecko, ale wiadomość o drugiej ciąży była dla niej zaskoczeniem. - Z planowaniem życia to może pięknie wygląda na obrazku, ale w rzeczywistości często bywa zupełnie inaczej - powiedziała.

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. 6 maja na świat przyszła druga córka trenerki i jej męża Roberta Lewandowskiego - Laura. Jak sama Lewandowska podkreśliła w wywiadzie, druga ciąża nie była planowana. Przynajmniej nie w tym okresie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Spowodował groźny wypadek, rozbijając drogie Lamborghini. Piłkarzowi reprezentacji Polski grozi nawet kara więzienia
Michal Doleżal przekazał ważne informacje dla polskich kibiców. Zdradził, jak wyglądają treningi skoczków narciarskichMichal Doleżal przekazał ważne informacje dla polskich kibiców. Zdradził, jak wyglądają treningi skoczków narciarskichCzytaj dalej

Anna Lewandowska wyznała, że druga ciąża była zaskoczeniem

W listopadzie podczas spotkania Ligi Mistrzów Robert Lewandowski poinformował fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Po strzeleniu bramki włożył piłkę pod koszulkę i kciuk do ust, co było jednoznaczną informacją dla mediów. W ten sam sposób, trzy lata wcześniej przekazał informację o oczekiwanym pierwszym dziecku, córce Klarze.

W 2017 roku Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła wtedy ich córka Klara. Para otwarcie mówiła, że planuje w przyszłości kolejne dzieci. Jak się okazało, trzy lata po narodzinach pierwszej córki, na świat przyszła kolejna, Laura. Anna Lewandowska, w jednym z wywiadów przyznała, że nie planowali tak szybko drugiego potomka.

W wywiadzie dla "Sportowych Faktów WP" Anna Lewandowska opowiadała o swoim życiu, o karierze i macierzyństwie. Żona napastnika reprezentacji polski wspomniała, jak wyglądały pierwsze dni po urodzeniu pierwszego dziecka.

- Byłam przerażona. Do tego stopnia, że przez dziesięć dni po urodzinach Klary nie chciałam wrzucić nawet zdjęcia do mediów społecznościowych. W końcu Robert powiedział: "Ania, ludzie się denerwują. Dopytują, czy wszystko jest OK" - wyznała.

Anna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaCzytaj dalej

Anna Lewandowska: Chcieliśmy drugiej ciąży, ale później

W tej samej rozmowie przyznała, że informacja o drugiej ciąży była dla niej zaskoczeniem.

- To akurat bardzo ciekawe, bo druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! - powiedziała Sportowym Faktom WP".

Dodała też, że chciała zostać matką dużo wcześniej, ale nie pozwoliły jej na to problemy zdrowotne. - Z planowaniem życia to może pięknie wygląda na obrazku, ale w rzeczywistości często bywa zupełnie inaczej. Z pierwszą ciążą musieliśmy zaczekać, bo przechodziłam leczenie. Leki były na tyle silne, że zagrażałyby ciąży. To był dla nas ciężki moment, bardzo przykry, bo naprawdę chcieliśmy dziecka - wyznała Anna Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka ewakuacja plaży, 3 osoby poważnie ranne. Lądował śmigłowiec
  2. Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Ceny gazu zadziwiają coraz bardziej. Mogą długo utrzymać się na obecnym poziomie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News