Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowska
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Kwietnia 2020

Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu

Anna Lewandowska już urodziła? Fani sportsmenki i żony Roberta Lewandowskiego niecierpliwią się, kiedy to jedno z najpopularniejszych małżeństw w Polsce zdecyduje się powiedzieć o narodzinach swojego drugiego dziecka. Internauci wpadli na poszlakę, która może zdekonspirować tajemnicę Lewandowskich. Według fanów, była karateczka już dawno stała się mamą po raz drugi, a wskazuje na to jej obecność w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska jest bez wątpienia jedną z największych ulubienic polskich internautów. Trenerka, która oświadczyła kilka miesięcy temu że jest w ciąży regularnie pokazywała w mediach swój ciążowy brzuszek i sugerowała, jakie ćwiczenia należy stosować będąc ciężarną. Od pewnego czasu próżno jednak szukać Lewandowskiej w jednym z mediów, w którym pokazywała się regularnie. Jej nieobecność może sugerować, że narodzin do drugiego dziecka już doszło.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Nie żyje słynny zawodnik. Jeszcze niedawno grał przeciwko kadrze Polski, miał tylko 36 lat
   2. Korzystasz ze smartfona? Możesz słono zapłacić. Zapowiedziano nowy podatek dla wszystkich Polaków
Smutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciSmutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

Anna Lewandowska już urodziła? Internauci nie mają złudzeń

Powodem, dla którego Lewandowska miała już urodzić, jest jej obecność na mediach społecznościowych. Fani podejrzewają, że trenerka mogła urodzić nawet 2 tygodnie temu. Wszystko przez to, że właśnie z tamtego okresu pochodzi jej ostatnie nagranie na platformie TikTok, na którym Lewandowska była obecna przez całą swoją ciążę.

Z jednej strony, takie myślenie może być bardzo pochopne, ponieważ zdjęcia trenerki pojawią się regularnie na Instagramie. Miłośnicy teorii spiskowej podkreślają jednak, że posty na platformie Instagram można zaplanować z wyprzedzeniem, a sama Lewandowska może używać pomocy swoich pracowników, którzy w jej imieniu zamieszczają treści, wówczas gdy ta odpoczywa po porodzie.

Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Kiedy urodzi Anna Lewandowska?

Termin porodu, płeć, jak też imię drugiego dziecka Lewandowskich jest owiane tajemnicą, mimo że media próbowały dociec do jak najbardziej intymnych informacji z życia państwa Lewandowskich. Robert Lewandowski nie pochwalił się narodzinami swojego dziecka, to też można podejrzewać, że albo trzyma to w tajemnicy, albo czeka na odpowiedni moment.

Wszyscy fani, którzy budują jednak teorie o porodzie Anny Lewandowskiej powinni się uzbroić w cierpliwość i poczekać na oficjalną informację ze strony popularnej trenerki.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
    2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
    3. Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)
    4. Znany polski trener oskarżony o molestowanie dzieci. Miał krzywdzić młodych chłopców
    5. Legia Warszawa przebadała piłkarzy na obecność COVID-19. Znamy wyniki testów
    6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News