Anna Lewandowska zdjęcie
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 30 Grudnia 2019

Anna Lewandowska publikuje rozczulające zdjęcie swojego męża. "Takiego go kocham najbardziej"

Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się na Instagramie zdjęciem z wakacji spędzanych z rodziną. Nie zabrakło wzruszającego odniesienia do jej sytuacji. Kobieta nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia.

Anna Lewandowska nie ma zamiaru ukrywać swoich uczuć przed całym światem. Kobieta regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych wpisy dotyczące tego, co dzieje się w jej życiu. Nie brakuje relacji przedstawiających jej ciężkie treningi i pracę, dzięki której może czuć się szczęśliwa. Regularnie dowiadujemy się, co dzieje się w rodzinie Lewandowskich dzięki bogatym relacjom w mediach społecznościowych.

Tym razem kobieta postanowiła zamieścić na Instagramie wzruszające zdjęcie z wakacji spędzanych wspólnie z Robertem. Fani nie ukrywają, że bardzo spodobał im się bezpośredni i prosty wpis gwiazdy, który zarazem przekazuje mnóstwo emocji i w świetny sposób oddaje to, jak czuje się obecnie Anna Lewandowska. Nie da się ukryć, że wygląda ona na szczerze szczęśliwą.

Ogłoszono najpopularniejszy klub sportowy świata. Nie było żadnych wątpliwości, wszystko dzięki fanomOgłoszono najpopularniejszy klub sportowy świata. Nie było żadnych wątpliwości, wszystko dzięki fanomCzytaj dalej

Anna Lewandowska opublikowała wzruszające zdjęcie

Tym razem na najnowszym wpisie z wakacji spędzanych wraz z Robertem i małą Klarą nie pojawiła się sama Anna Lewandowska. Celebrytka opublikowała zdjęcie przedstawiające jej męża spędzającego swój urlop wraz z rodziną. Król strzelców Bundesligi uśmiecha się szeroko i cieszy się krótką chwilą wytchnienia od codziennych treningów i meczów na najwyższym poziomie.

- Takiego go kocham najbardziej - napisała Anna Lewandowska, nawiązując do niewątpliwego szczęścia Roberta Lewandowskiego. Trudno mu się dziwić, bowiem w końcu udało się znaleźć czas dla najbliższej rodziny. Zdjęcie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony internautów, którzy również poczuli się wzruszeni szczęściem jednej z najbardziej znanych polskich par na świecie.

Anna Lewandowska spędza czas z mężem na wakacjach

Póki co Lewandowscy mogą skupić się na krótkim urlopie, lecz niebawem oboje wrócą do Monachium. Roberta czeka trudna walka o obronę tytułu wraz z Bayernem i kolejną koronę króla strzelców, a Anna Lewandowska spodziewa się narodzin drugiego dziecka.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki pewny siebie po podium w TCS. "To nie był wybuch formy"
  2. Przyznano nagrodę Globe Soccer Awards dla najlepszego piłkarza roku. Kibice nie kryją wściekłości
  3. Legia Warszawa ma pozyskać utalentowanego młodzieżowca. Transfer za grosze
  4. Podjęto ostateczną decyzję ws. transferu gwiazdy. Kibice nie kryją wielkiego zdziwienia
  5. Niesamowite osiągnięcie Roberta Lewandowskiego. Zostawił w tyle Leo Messiego
  6. Współczujemy. Narzeczona Bartosza Kurka przekazała bardzo przykrą wiadomość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News